Polecamy
29,00 PLN

Normal 0 21 false false false PL X-NONE X-NONE... więcej >

"Autor wieczorową porą" - spotkanie online z Robertem Małeckim

Data dodania: 24.04.2020

Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich zaprasza bibliotekarzy i wszystkie zainteresowane osoby na spotkanie autorskie online z Robertem Małeckim, laureatem najważniejszych polskich kryminalnych trofeów literackich, w tym Nagrody Wielkiego Kalibru oraz Kryminalnej Piły.

Spotkanie odbędzie się na platformie Clickmeeting* w ramach nowego cyklu "Autor wieczorową porą" i akcji SBP #NieZostawiamCzytelnika.

27 kwietnia 2020 r. (poniedziałek), godz. 19.30


Robert Małecki - politolog, filozof i dziennikarz, a także nauczyciel kreatywnego pisania. Kryminalne serca czytelników zdobył świetnie skonstruowaną, mroczną i wciągającą do ostatniej strony trylogią z Markiem Benerem (Najgorsze dopiero nadejdzie, Porzuć swój strach, Koszmary zasną ostatnie).

Kolejna, wydawana obecnie seria z Bernardem Grossem (Skaza, Wada, Zadra) zjednała autorowi kolejnych, licznych zwolenników. A nie ma wątpliwości co do tego, że to jeszcze nie ostatnie słowo tego utalentowanego pisarza!

Strona Autora: https://robertmalecki.pl/

Strona wydawnictwa: https://czwartastrona.pl/autorzy/?f=m

Spotkanie współorganizowane jest przez Bibliotekę Pedagogiczna im. gen. bryg. prof. Elżbiety Zawackiej w Toruniu. Poprowadzi je Marcin Żynda, nauczyciel bibliotekarz, pracownik Wydziału Informacyjno-Bibliograficznego.

*Dostęp do spotkania: https://bit.ly/2VSQ2DE


Redakcja

Fot. Mikołaj Starzyński 


Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP