Polecamy
27,00 PLN

„Celem publikacji – przygotowanej dzięki wsparciu Narodowego Instytutu Dziedzictwa... więcej >

Tydzień Bibliotek w Środzie Śląskiej

Data dodania: 10.05.2011

Biblioteka Publiczna w Środzie Śląskiej serdecznie zaprasza cykl imprez organizowanych w ramach obchodów Tygodnia Bibliotek 2011 pod hasłem „Biblioteka zawsze po drodze, nie mijam – wchodzę”

9 – 13 maja 2011 r. PONIEDZIAŁEK 9 maja 2011 r. INAUGURACJA OBCHODÓW TYGODNIA BIBLIOTEK

  • „Biblioteka miejscem spotkań” – wystawa ze zbiorów archiwalnych Biblioteki Publicznej w Środzie Śląskiej (wystawa będzie prezentowana przez cały Tydzień Bibliotek w Czytelni BP) WTOREK 10 maja 2011 r. DZIEN SPOTKAŃ Z AKTORAMI
  • „Pomarańczowa Pantera” – spektakl teatralny w wykonaniu aktorów Teatru Duet z Krakowa
  • „Kiermasz Taniej Książki” ŚRODA 11 maja 2011 r. DZIEŃ SPOTKN Z PISARZAMI
  • godz. 9.30 - spotkanie autorskie z TOMASZEM TROJANOWSKIM w Dziale Dziecięcym BP i w Filii BP w Szczepanowie. Dzieci, które chcą wziąć udział w spotkaniu proszone są o zgłoszenie wraz z rodzicami lub opiekunami do Działu Dziecięcego BP, Plac Wolności 58 w celu wypełnienia karty zgłoszeniowej. Zgłoszenia można składać do 9 maja u Karoliny Załęskiej (nie przyjmujemy zgłoszeń telefonicznych). Ilość miejsc dla uczestników jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.
  • godz. 14.00 - spotkanie autorskie z ALFREDEM SIATECKIM w Wypożyczalni dla Dorosłych w ramach „Popołudniowych spotkań z książką”. Wstęp wolny! CZWARTEK 12 maja 2011 r. POZNAJ SWOJĄ BIBLIOTEKĘ
  • godz. 10.00 -11.30 - lekcje biblioteczne dla dzieci i młodzieży. PIĄTEK 13 maja 2011 r. DZIEŃ BIBLIOTEKARZA konferencja z okazji Dnia Bibliotekarza. Miejsce: Dom Kultury Godzina:10.00-12.30 W programie referaty: o Marzena Filipczak „Jadę sobie… przez świat, Zbigniew Masternak „Książka czy film?”

MAJÓWKA BEZ KAR - w czasie trwania Tygodnia Bibliotek istnieje możliwość oddania przez Czytelników zaległych i przetrzymanych książek, bez konieczności zapłacenia kary. Warunkiem jest zwrot woluminów, a nie przedłużenie terminu wypożyczenia !!!

 


Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP