Polecamy
31,00 PLN 39,00 PLN

Dokonana analiza siedemnastu artykułów pokonferencyjnych na temat książki, zawodu bibliotekarza... więcej >

Tydzień Bibliotek 2011 w Poddębicach

Data dodania: 10.05.2011

Tydzień Bibliotek w Powiatowej Bibliotece Publicznej w Poddębicach

  • Zachęcamy do zapoznania się z imprezami organizowanymi w Powiatowej Bibliotece Publicznej w Poddębicach z okazji Tygodnia Bibliotek 2011 (8-15 maja).
  • Wystawa pt. „Biblioteka – dobre miejsce dla człowieka” – okolicznościowa wystawa na której znajdziemy liczne publikacje dotyczące historii bibliotekarstwa w Polsce i na świecie. Wystawę można oglądać do końca maja.
  • „Biblioteka w oczach przedszkolaka” 10 maja – zajęcia plastyczne z przedszkolakami z Przedszkola Publicznego w Poddębicach, których tematem przewodnim będzie biblioteka oraz książka. Przedszkolaki będą rysowały bibliotekę powiatową, pracujących w niej bibliotekarzy, a także wykonywały różnorodne zakładki do książki.
  • „Biblioteka w oczach przedszkolaka” – wystawka prac przedszkolaków biorących udział w spotkaniu (ekspozycja do końca maja).
  • „Głośne czytanie bajek” – Czytanie bajek i wierszy dzieciom w związku z Ogólnopolską Akcją pt. "Cała Polska czyta Dzieciom" – 11 maja.

W czasie trwania Tygodnia Bibliotek PBP w Poddębicach udostępnia bezpłatne korzystanie z Internetu w Czytelni Multimedialnej dla młodzieży szkolnej oraz studentów do celów edukacyjnych. Zapraszamy do PBP w Poddębicach.

Oprac. Edyta Durka
 


Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP