Polecamy
10,00 PLN

Suplement IV obejmuje wszystkich „pracowników książki” (od czasów najdaw­niejszych do... więcej >

Spotkania autorskie online z Izabellą Klebańską, Jędrzejem Pasierskim, Magdaleną Grzebałkowską i Witoldem Szabłowskim

Data dodania: 09.11.2020

Spotkania autorskie online z Izabellą Klebańską, Jędrzejem Pasierskim, Magdaleną Grzebałkowską i Witoldem Szabłowskim

Wojewódzka Biblioteka Publiczna im. Marszałka J. Piłsudskiego w Łodzi i Dyskusyjne Kluby Książki w woj. łódzkim zapraszają na bezpłatne spotkania autorskie on-line:

 

 

10 listopada 2020 roku o godz. 10.00 - z Izabellą Klebańską, autorką książek dla dzieci o muzyce, absolwentką Szkoły Muzycznej I i II st. im. Henryka Wieniawskiego w Łodzi w klasie skrzypiec i Akademii Muzycznej im. Grażyny i Kiejstuta Bacewiczów w Łodzi, Wydziału Pedagogicznego, autorką scenariuszy programów telewizyjnych, scenariuszy teatralnych, teledysków, widowisk scenicznych, słuchowisk radiowych oraz piosenek.

Spotkanie poprowadzi Andżelika Baj - moderatorka DKK działającego przy Gminny Dom Kultury z Biblioteką w Ksawerowie.

Aby dołączyć do wydarzenia wystarczy kliknąć w link https://wbpwlodzi.clickmeeting.com/spotkanie-on-line-dla-dzieci-z-izabella-klebanska a następnie wpisać imię i mail.


12 listopada 2020 roku o godz. 14.00 - z Jędrzejem Pasierskim, autorem thrillera „W imię natury” oraz cyklu powieści kryminalnych o warszawskiej policjantce Ninie Warwiłow „Dom bez klamek”, „Roztopy” i „Czerwony świt”.

Prowadzenie spotkania: Zbigniew Pacho, moderator DKK działającego przy MBP w Rawie Mazowieckiej.

Aby dołączyć do wydarzenia wystarczy kliknąć w link https://wbpwlodzi.clickmeeting.com/spotkanie-on-line-z-jedrzejem-pasierskim a następnie wpisać imię i mail.  


17 listopada 2020 roku o godz. 14.00  - z reporterką i pisarką Magdaleną Grzebałkowską, autorką książek: „1945. Wojna i pokój”, „Beksińscy : portret podwójny” , „Komeda : osobiste życie jazzu, „Ksiądz Paradoks : biografia Jana Twardowskiego”.
Magdalena Grzebałkowska jest laureatką wielu nagród literackich, m. in.  Nagrody Grand Press, Śląskiego Wawrzynu Literackiego i Polsko-Niemieckiej Nagrody Dziennikarskiej im. Tadeusza Mazowieckiego.

Spotkanie poprowadzi Agnieszka Kutermankiewicz - moderatorka DKK działającego przy Miejskiej Bibliotece Publicznej im. Władysława Reymonta w Skierniewicach, Łódzki Bibliotekarz Roku 2019.

Aby dołączyć do wydarzenia wystarczy kliknąć w link https://wbpwlodzi.clickmeeting.com/spotkanie-on-line-z-magdalena-grzebalkowska a następnie wpisać imię i mail.  


18 listopada 2020 roku o godz. 14.00 - z Witoldem Szabłowskim, dziennikarzem i reportażystą. Autorem takich książek jak "Zabójca z miasta moreli", "Nasz mały PRL", "Tańczące niedźwiedzie", "Sprawiedliwi zdrajcy. Sąsiedzi z Wołynia", „Jak nakarmić dyktatora”.

Prowadzenie spotkania: Katarzyna Choja i Wioletta Trojanowska, moderatorki DKK działających  przy MBP w Piotrkowie Trybunalskim.

Aby dołączyć do wydarzenia wystarczy kliknąć w link https://wbpwlodzi.clickmeeting.com/spokanie-on-line-z-wtoldem-szablowskim a następnie wpisać imię i mail.

Spotkania odbędą się w ramach projektu „Dyskusyjne Kluby Książki w województwie łódzkim”.

Organizatorami spotkania są DKK działające w wojewódzkie łódzkim oraz Wojewódzka Biblioteka Publiczna im. Marszałka J. Piłsudskiego.

Udział w spotkaniach jest bezpłatny.


 Wojewódzka Biblioteka Publiczna im. Marszałka J. Piłsudskiego w Łodzi


Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP