Polecamy
25,00 PLN 35,00 PLN

Monografia powinna zająć ważne miejsce wśród publikacji poświęconych zagadnieniom kultury,... więcej >

Dzień Dolnośląskiego Bibliotekarza

Data dodania: 11.05.2011

Dolnośląski Dzień Bibliotekarza i Bibliotek

11 maja 2011 roku o godzinie 12.00 w siedzibie Miejskiej Biblioteki Publicznej w Nowej Rudzie odbędą się uroczyste obchody Dolnośląskiego Dnia Bibliotekarza i Bibliotek. Honorowy Patronat nad obchodami objął Burmistrz Miasta Nowa Ruda Tomasz Kiliński.
Organizatorami są: Zarząd Okręgu Stowarzyszenia Bibliotekarzy Polskich we Wrocławiu, Zarządy Oddziałów w Kłodzku, Jeleniej Górze, Legnicy, Wałbrzychu i Wrocławiu oraz Dolnośląska Biblioteka Publiczna im. Tadeusza Mikulskiego we Wrocławiu i Miejska Biblioteka Publiczna w Nowej Rudzie.

Wyróżniający się bibliotekarze z Dolnego Śląska zostaną uhonorowani odznaczeniami, medalami i nagrodami. Spotkaniu będzie towarzyszyła wystawa zatytułowana „Biblioteki hrabstwa kłodzkiego”. Uroczystość wpisana jest w trwający w dniach 8-15 maja 2011 r. VIII Tydzień Bibliotek ogłoszony przez Zarząd Główny Stowarzyszenia Bibliotekarzy Polskich. Hasło przewodnie tegorocznego Tygodnia Bibliotek brzmi: „Biblioteka zawsze po drodze – nie mijam wchodzę”.

Z tej też okazji składamy

Życzenia dla bibliotekarzy

Szanowni Państwo,

8 maja to dzień szczególny dla nas bibliotekarzy i wszystkich pracowników bibliotek, to dzień naszego święta. W tak szczególnym dniu dla naszego środowiska pragnę w imieniu Zarządu Okręgu Stowarzyszenia Bibliotekarzy Polskich we Wrocławiu i swoim własnym złożyć Wszystkim Bibliotekarzom i Pracownikom Bibliotek najserdeczniejsze życzenia dobrego zdrowia, szczęścia i nieustającej pomyślności w życiu osobistym, satysfakcji z wykonywanej pracy, wielu sukcesów zawodowych oraz niekończącej się rzeszy wiernych czytelników.

Alicja Leszczyńska
Przewodnicząca Zarządu Okręgu
Stowarzyszenia Bibliotekarzy Polskich
we Wrocławiu


Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP