Polecamy
28,00 PLN 35,00 PLN

Normal 0 21 false false false PL X-NONE X-NONE... więcej >

Biblioteki i pandemia: szansa czy katastrofa - o sposobach działania w czasach niezwykłych - konferencja online

Data dodania: 24.02.2021

Biblioteki i pandemia: szansa czy katastrofa - o sposobach działania w czasach niezwykłych - konferencja online

Biblioteka Główna Uniwersytetu Medycznego w Lublinie, Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich. Zarząd Okręgu w Lublinie, Akademickie Koło Stowarzyszenia Bibliotekarzy Polskich w Lublinie, Sekcja Bibliotek Naukowych SBP. Oddział Lublin, Katedra Informatologii, Bibliologii i Edukacji Medialnej, Instytut Nauk o Komunikacji Społecznej i Mediach UMCS zapraszają na konferencję online Biblioteki i pandemia: szansa czy katastrofa – o sposobach działania w czasach niezwykłych

Program:

  • 10.00-10.15 Rozpoczęcie konferencji - Renata Birska Dyrektor Biblioteki Głównej Uniwersytetu Medycznego w Lublinie
  • 10.15-10.30 Pandemia, lockdown i pytanie o tożsamość bibliotek - dr Krystyna Kwapisiewicz - Hudzik (Biblioteka UMCS/ Katedra Informatologii, Bibliologii i Edukacji Medialnej UMCS)
  • 10.30-10.45 Biblioteka publiczna w strefie czerwonej i żółtej - Bożena Lech-Jabłońska (WBP im. Hieronima Łopacińskiego)
  • 10.45-11.00 Nowe czasy/nowe wyzwania – praca biblioteki szkolnej III LO im. Unii Lubelskiej w czasie pandemii - dr Grażyna Piechota (Katedra Informatologii, Bibliologii i Edukacji Medialnej UMCS/ III LO im. Unii Lubelskiej), Grażyna Sadura (III LO im. Unii Lubelskiej)
  • 11.15-11.30 "Pogotowie biblioteczne" Oddziału Biblioteki SUM w Katowicach-Ligocie receptą na wirusowy lock down - Sandra Adamczyk (Oddział Biblioteki SUM w Katowicach-Ligocie)
  • 11.30-11.45 Biblioteczny MacGyver w czasie pandemii - Joanna Tarasiewicz Maciej Sztorc (Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzkiej im. KEN)
  • 11.45-12.00 Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich w pandemii - Zarząd Główny w działaniu - Joanna Chapska (WBP im. Hieronima Łopacińskiego)
  • 12.00-12.30 Podsumowanie konferencji, pytania

Konferencja odbędzie się na platformie Zoom

Informujemy, że podany przez uczestników Konferencji login będzie widoczny dla wszystkich uczestników Konferencji, akceptowane jest logowanie się pseudonimem – nie jest konieczne podawanie swojego imienia i nazwiska. Osoby prezentujące wystąpienia są proszone o logowanie się imieniem i nazwiskiem ze względów technicznych. Konferencja nie będzie rejestrowana.

Dane do logowania: https://zoom.us/join
Meeting ID: 990 8855 3244
Meeting Password: 792177

>> Wydarzenie na FB


Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich. Zarząd Okręgu w Lublinie


Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP