Polecamy
28,00 PLN 35,00 PLN

Normal 0 21 false false false PL X-NONE X-NONE... więcej >

IBUK Libra ułatwia Twoją codzienną pracę

Data dodania: 15.06.2022

IBUK Libra ułatwia Twoją codzienną pracę

Pandemia przyspieszyła zmianę modelu kształcenia, pracy i konsumpcji mediów na ten coraz bardziej interaktywny. Dla bibliotek (zwłaszcza uniwersyteckich) oznacza to wzrost zainteresowania zasobami i dostępem do nich właśnie online. Platforma IBUK Libra idealnie wpisuje się w te potrzeby. Po wydaniu czytelnikowi jego PINu dostępowego zyskujesz czas na swoje działania, bo IBUK Libra prowadzi już czytelnika krok po kroku. Znacznie też ułatwiliśmy i uatrakcyjniliśmy szkolenia biblioteczne – teraz korzystaj z naszych filmów instruktażowych. Dzięki analizie statystyk aktywności użytkowników tworzysz zbiorów adekwatnych do potrzeb Twoich czytelników.

Kolejka do biblioteki i niewystarczające ilości egzemplarzy? Polecaj IBUKA Librę jako najlepsze rozwiązanie!

W dzisiejszych czasach ważny jest niemalże natychmiastowy dostęp do żądanych treści. Zwłaszcza w dobie nauki i pracy w trybie niestacjonarnym takie rozwiązanie, jak czytelnia online jest potrzebą pierwszego wyboru. Dzięki czytelni IBUK Libra Twoja biblioteka staje się bardziej atrakcyjna i częściej wybierana. Masz pewność, że Twoi czytelnicy korzystają z legalnych i rzetelnych źródeł.

Zawsze wspieramy naszych klientów
Nasi menadżerowie ds. kluczowych klientów zawsze chętnie pomogą, podpowiedzą najlepsze rozwiązanie i odpowiedzą na wszelkie pytania. Współpracujemy już niemalże z 80% uczelni publicznych, zatem problemy i potrzeby środowiska znamy od podszewki.
Zachęcamy do kontaktu >


Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP