Polecamy
Sarah Skumanov 11,00 PLN 25,00 PLN

Manga dostępna jest na polskim rynku od drugiej połowy lat 90. ubiegłego wieku. Obecnie wydawcy mangi w... więcej >

Jerzy Woźniakiewicz

Dyrektor Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej w Krakowie 

 

Ukończył studia z zakresu zarządzania w kulturze, a także bezpieczeństwa publicznego i zarządzania kryzysowego oraz politologii. Absolwent programu Liderzy Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności. Ratownik. 

Z Wojewódzką Biblioteką Publiczną w Krakowie związany od 2007 roku, pełniąc od 2011 funkcję dyrektora tej instytucji. W tym czasie instytucja ta otworzyła nowoczesną Artetekę i stale poszerzała swoje usługi oraz ofertę dla użytkowników. Jako pierwsza w Polsce rozpoczęła wypożyczanie czytników e-booków, a jako jedna z pierwszych w naszym kraju, umożliwiła odbiór zamówionych książek całodobowo, z książkomatu.

Prócz codziennej pracy w Bibliotece angażuje się także w wiele działań o charakterze regionalnym i ogólnopolskim. Był m.in. członkiem Rady Konsultacyjnej Projektu „e-usługa OMNIS” Biblioteki Narodowej, członkiem zespołu opracowującego wnioski z cyklu seminariów „Biblioteka Nowa” działającego przy Instytucie Książki, czy Rady Programowej Małopolskiej Inicjatywy Cyfrowej Edukacji. Specjalizuje się w zagadnieniach związanych z bezpieczeństwem bibliotek i instytucji kultury.

Jest przewodniczącym Zarządu Okręgu Małopolskiego Stowarzyszenia Bibliotekarzy Polskich, a także członkiem, trenerem i ekspertem Stowarzyszenia LABIB.

Interesuje się nowymi technologiami, zwłaszcza w zastosowaniach bibliotecznych. 

W wolnych chwilach fotografuje, realizuje materiały wideo, podcasty i uprawia strzelectwo sportowe. Interesuje się tematyką ratownictwa i bezpieczeństwa. Współpracuje z magazynem Milmag. Lubi jeździć na rowerze.

Więcej na: http://wozniakiewicz.pl/ 

Kontakt: jerzy@wozniakiewicz.pl

 

Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP