Polecamy
10,00 PLN 27,00 PLN

Opracowanie: „Jan Muszkowski: ludzie, epoka, książki. Tradycje i kontynuacje” obejmuje... więcej >

Lutowe premiery DVD i Blu-Ray od MPLC (2023)

Data dodania: 02.02.2023

Lutowe premiery DVD i Blu-Ray od MPLC (2023)

Przedstawiamy listę premierowych wydań filmów na DVD i BD objętych Parasolem Licencyjnym ® MPLC.

 

 

09.02.2022

Bros (2022) –  Universal – Znany z programu rozrywkowego Billy Eichner (Billy on the Street) oraz twórcy przebojowych komedii: Nicholas Stoller (Chłopaki też płaczą) i Judd Apatow (Wykolejona) przedstawiają Bros – inteligentną i pełną uroku komedię romantyczną o dwóch gejach, która pokazuje, jak trudno jest znaleźć partnera, z którym można iść przez życie.

 Zdjęcie dwóch mężczyzn stojących tyłem, trzymających się za pośladki nawzajem. Napis: BROS w O rysunek serca przebitego strzałą.


09.02.2022

Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu (2022) Black Panther: Wakanda Forever – Disney – Po śmierci króla T'Challi królowa Ramonda, Shuri, M'Baku, Okoye i Dora Milaje stają w obronie swojej ojczyzny przed interwencją światowych mocarstw. Mieszkańcy Wakandy łączą siły z War Dog Nakią i Everettem Rossem, by wyznaczyć nowy kierunek dla swojego królestwa.

 Grupa pięciu osób wyglądających jak starodawni bohaterowie, Napis: Czarna pantera. Wakanada w moim serce


14.02.2023

Ród Smoka, Sezon 1 (2022) House of The Dragon – Warner Bros. – 200 lat przed wydarzeniami znanymi z Gry o tron, Ród Targaryenów rządzi Siedmioma Królestwami, które znajdują się na krawędzi wojny domowej. Nie mogąc doczekać się narodzin syna, król Viserys ogłasza córkę Rhaenyrę przyszłą królową. Kiedy jednak druga żona rodzi królowi zdrowego syna pojawiają się głosy, że to jemu należy się Żelazny Tron. Rozpoczyna się brutalna walka o władzę.

 W tle postać smoka z otwartą paszczą, z przodu królowa lub księżniczka. Napis Gra o tron. Ród Smoka

 


15.02.2023 

Dziwny Świat (2022) Strange World – Disney – „Dziwny świat” to pełna akcji produkcja wytwórni Walt Disney Animation Studios. Wyrusz wraz z Klanami, legendarną rodziną odkrywców, na wyprawę do niezbadanej i pełnej niebezpiecznych tajemnic krainy. Towarzyszy im załoga, w skład której wchodzi psotny glutek, trójnogi pies i mnóstwo przedziwnych stworzeń.

Rysunek pędzych trzech mężczyzn z psem i niebieskim stworem. Napis: Dziwny świat.


Materiał MPLC (Sponsorowany)


Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP