Polecamy
45,00 PLN

Normal 0 21 false false false PL X-NONE X-NONE... więcej >

Książka "Miej lepszy dzień" dla bibliotek szkolnych i pedagogicznych

Data dodania: 23.05.2023

Książka

Miej lepszy dzień – 300 książek dla pierwszych 150 bibliotek!

Zadbajmy razem o zdrowie psychiczne, bo zawsze jest nadzieja na lepszy dzień.

Wydawnictwo Insignis Media przekaże 300 egzemplarzy „Pozytywnego poradnika o zdrowiu psychicznym: Miej lepszy dzień” 150 bibliotekom szkolnym i pedagogicznym, które zgłoszą się jako pierwsze.

Zdajemy sobie sprawę, że występujące coraz powszechniej problemy ze zdrowiem psychicznym dzieci i młodzieży to nasz wspólny problem.

Nakładem Wydawnictwa Insignis ukazała się właśnie książka Doktora Alexa George’a „Miej lepszy dzień” – poradnik dla dzieci i młodzieży przedstawiający w przystępny sposób, jak nauczyć się dbać o swoje zdrowie psychiczne. Autor systematycznie zarysowuje najczęściej występujące problemy, które mogą mieć negatywny wpływ na psychikę młodych ludzi, a następnie przedstawia różnorodne metody pomocne w ich rozwiązywaniu.

Wydawnictwo Insignis Media przekaże po dwa egzemplarze książki „Miej lepszy dzień” wraz z plakatem promującym ideę dbania o zdrowie psychiczne pierwszym 150 bibliotekom, które prześlą zgłoszenie zawierające dane placówki na adres mailowy kontakt@insignis.pl.

Regulamin akcji

  1. Organizatorem akcji „MIEJ LEPSZY DZIEŃ” jest Wydawnictwo Insignis Media S.C. z siedzibą w Krakowie.
  2. Akcja jest przeznaczona dla bibliotek szkolnych w szkołach podstawowych oraz dla bibliotek pedagogicznych.
  3. Pakiet złożony z dwóch egzemplarzy książki Doktora Alexa George’a wraz z plakatem otrzyma 150 bibliotek, które jako pierwsze prześlą poprawne zgłoszenie.
  4. Zgłoszenia zawierającego dane placówki należy przesłać na adres mailowy organizatora: kontakt@insignis.pl (w temacie wiadomości proszę wpisać: „Biblioteki: LEPSZY DZIEŃ”)
  5. O kolejności zgłoszeń będzie decydował czas zapisu wiadomości e-mail na serwerze Wydawnictwa Insignis.

 

O książce Alexa George’a „Miej lepszy dzień”

Okładka ksiązki Alexa George’a „Miej lepszy dzień”Nazywam się Alex, jestem lekarzem oraz ambasadorem zdrowia psychicznego dzieci i młodzieży. Mam pewne marzenie – chciałbym, żebyśmy wszyscy zaczęli w pozytywny sposób myśleć i rozmawiać o zdrowiu psychicznym. Rozpędźmy deszczowe chmury i nauczmy się opiekować naszą psychiką tak, jak dbamy o ciało!

Przedstawiam w tej książce ZESTAW KÓŁ RATUNKOWYCH i PRAKTYCZNYCH TECHNIK, które pomogą ci zadbać o twoje zdrowie psychiczne. Nauczysz się rozpoznawać, kiedy twój umysł potrzebuje odpoczynku. Zaczniesz chodzić na spacery, żeby WYTUPAĆ smutek. I wyzwolisz swoją KREATYWNOŚĆ, żeby przestawić mózg w bardziej pozytywny tryb działania.

Niezależnie od tego, czy masz problemy z rówieśnikami, nadmiernym niepokojem czy stresem związanym ze szkołą, poradnik ten nauczy cię spoglądać w przyszłość z przekonaniem, że dasz radę. Bo zawsze, nawet w najgorszych chwilach, jest nadzieja, że jutro możesz mieć lepszy dzień.

Pierwsze rozdziały książki „Miej lepszy dzień” można przeczytać online.

   Rysunek głowy chłopcaze zmartwioną miną, widzimy jego mózg, któy jest przedstawiony jako centrum dowodzenia z różnymi tablicami, wajchami, przyrządamy sterującymi z nazwami emocji: szczęście, złość, zaskoczenie itd. napis jak mieć lepszy dzień?


Artykuł sponsorowany

 


Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP