Polecamy
25,00 PLN

Normal 0 21 false false false PL X-NONE X-NONE... więcej >

Wakacje z MBP w Jaśle

Data dodania: 13.06.2011

Wakacje z MBP w Jaśle

Wakacje w mieście bez nudy i próżnowania – to jest możliwe! Aktywnie wypoczywamy i zbieramy letnie wspomnienia z jasielską MBP. O tym, że wakacje to dobra zabawa, podczas której nie zabraknie atrakcji, przekonają się niebawem uczestnicy spotkań w MBP. Najmłodsi przeniosą się do tęczowej krainy przygód, wezmą udział w podwórkowym szaleństwie, sprawdzą się w zabawach zręcznościowych z hula-hop, zagrają w klasy, grę planszową z żywymi pionkami i uwolnią zaklęte w pianie bańki mydlane. Będzie też czas na to, by porozmawiać z policjantką o bezpieczeństwie, podążać tropem Roalda Dahla i obejrzeć bezpłatną projekcję filmu Charlie i fabryka czekolady. Uczestnikom wakacyjnych spotkań nie zabraknie także kreatywnej rozrywki, jaką zapewnią im członkowie grupy MAKAMZA, przygotowujący spektakl i grę uliczną. Będzie też czas na łamigłówki, zagadki, krzyżówki i rebusy towarzyszące letnim przygodom.

Podczas cyklicznych zajęć, najmłodsi wezmę dodatkowo udział w plastycznych spacerach po najciekawszych zakątkach dziecięcej wyobraźni. Jak wyczarować papierowe ZOO, wykonać Chmurę Motyli, zabarwić twarze we wszystkich kolorach tęczy i wykonać magiczny kuferek, w którym nie zabraknie ozdób inspirowanych latem – tego m.in. dowiedzą się uczestnicy wakacyjnych przygód z Miejską Biblioteką Publiczną w Jaśle. Jak co roku, wszystkim spotkaniom towarzyszyć będzie głośne czytanie wartościowych książek dla dzieci.

Oddział dla Dzieci i trzy filie biblioteczne zapraszają najmłodszych, uczniów szkół podstawowych i gimnazjów na cotygodniowe spotkania z wakacyjną zabawą w mieście. Spotkania odbywać się będą:

  • Oddział dla Dzieci (ul. Kołłątaja 1) – środy, godz. 12.00
  • Filia nr 1 ( ul. Sobniowska 34) – środy, godz. 12.00
  • Filia nr 2 (ul. Kopernika 8) – wtorki, godz. 12.00
  • Filia nr 3 ( ul. Szopena 22) – czwartki, godz. 12.00

Szczegółowy plan wakacyjnych imprez MBP w Jaśle jest do pobranania na naszym portalu.


Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP