Polecamy
34,00 PLN 49,00 PLN

Suplement IV obejmuje wszystkich „pracowników książki” (od czasów najdaw­niejszych do... więcej >

Książki w Łazienkach

Data dodania: 30.06.2011

Książki będą czekały na spacerowiczów, na ławkach w Ogrodzie Królewskim" - czytamy w informacji prasowej organizatora akcji, którym jest sklep internetowy Fabryka.pl - sprzedawca książek, muzyki, filmów i multimediów. Partnerem wydarzenia jest Ośrodek Edukacji Muzealnej Muzeum Łazienki Królewskie, który tego samego dnia otwiera Starą Kordegardę - na czas wakacji zwaną Stacją Kordegarda – miejsce dla małych i dużych, w którym będą m.in. książki i kolorowanki od Fabryka.pl. W każdą wakacyjną niedzielę w Starej Kordegardzie będzie moc atrakcji: gry planszowe, zabawy rodem z XVIII wieku, działania plastyczne, projekcje, wystawy, warsztaty oraz lektura przy kawie i muzyce z czasów Stanisława Augusta.

„Głównym przesłaniem naszej akcji jest hasło: „Znajdź książkę, przeczytaj i podaj dalej!” Chcemy zachęcić Polaków do czytania książek i pokazać, że nieważne jest miejsce. Czytać można wszędzie, a co najważniejsze można dzielić się książkami z innymi. Akcję rozpoczynamy w Łazienkach, ale będziemy ją kontynuować w różnych miejscach Warszawy” – mówi Sonia Piskorska, dyrektor zarządzająca sklepu Fabryka.pl.

Znakiem rozpoznawczym książek biorących udział w akcji są specjalne naklejki, na których znajdują się ogólne zasady i zakładka z 10 proc. rabatem na zakupy w Fabryka.pl. 

Źródło: Rynek Książki


Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP