Polecamy
Jacek Wojciechowski 40,00 PLN 59,00 PLN

Niniejsza monografia przedstawia aktualny stan wiedzy o bibliotekarstwie – z próbą zarysowania... więcej >

Kurs e-learningowy „Ewidencja materiałów bibliotecznych” w Bibliotece Pedagogicznej w Ciechanowie

Data dodania: 02.09.2011

Biblioteka Pedagogiczna w Ciechanowie zaprasza do wzięcia udziału w bezpłatnym kursie e-learningowym "Ewidencja materiałów bibliotecznych", który rozpocznie się 1 września 2011r. na stronie moodle.bpciechanow.edu.pl i trwać będzie do 30 listopada 2011 r.
 

Warunkiem uczestnictwa w kursie jest utworzenie własnego konta na platformie Moodle moodle.bpciechanow.edu.pl i wysłanie maila do prowadzącego w celu otrzymania klucza dostępu. Niezbędne jest również posiadanie własnego konta poczty elektronicznej oraz  umiejętność korzystania z komputera w zakresie podstawowym.
 
Szkolenie przeznaczone jest dla bibliotekarzy różnych typów bibliotek, szczególnie zajmujących się gromadzeniem i opracowaniem zbiorów oraz studentów bibliotekoznawstwa i informacji naukowej. Kurs składa się z kilku modułów, które wyjaśniają zasady ewidencji wpływów i ubytków różnego rodzaju materiałów bibliotecznych, omawiają podstawowe księgi i jednostki ewidencyjne, dowody wpływów, zasady przeprowadzania skontrum. 
Po ukończeniu szkolenia wszyscy uczestnicy otrzymają zaświadczenie w formie podziękowania. 
 
Bliższych informacji udziela Bożena Lewandowska z Wydziału Gromadzenia i Opracowania Zbiorów tel. 23 672 33 77 w. ; e-mail: lewandowska_bozena@poczta.onet.pl
Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej www.bpciechanow.edu.pl bądź bezpośrednio platformy Moodle moodle.bpciechanow.edu.pl  
 

 


Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP