Polecamy
Bogumiła Staniów 20,00 PLN 38,00 PLN

Dla powodzenia książki popularnonaukowej potrzebny jest ogólny wysiłek autora,  wydawcy,... więcej >

Kurs e-learningowy "Tworzenie prezentacji multimedialnych w programie Power Point 2007" w Bibliotece Pedagogicznej w Ciechanowie

Data dodania: 02.09.2011

Biblioteka Pedagogiczna w Ciechanowie zaprasza do wzięcia udziału w bezpłatnym kursie e-learningowym "Tworzenie prezentacji multimedialnych w programie Power Point 2007", który rozpocznie się 1 września 2011r. na stronie moodle.bpciechanow.edu.pl i będzie trwać do 30 listopada 2011 r.

 
Aby zapisać się na kurs należy utworzyć własne konto na platformie e-learningowej moodle.bpciechanow.edu.pl, po zalogowaniu wybrać z listy kurs "Tworzenie prezentacji multimedialnych w programie Power Point 2007", wpisać kod dostępu do kursu po wcześniejszym wysłaniu maila do prowadzącego w celu jego otrzymania.   
 
Warunkiem udziału w kursie jest posiadanie własnego konta poczty elektronicznej oraz podstawowych umiejętności korzystania z komputera.
Szkolenie przeznaczone jest dla osób, które chcą przygotować własną prezentację multimedialną – nauczycieli, nauczycieli bibliotekarzy, studentów, uczniów. 
Kurs składa się z kilku modułów, które w postaci slajdów w przystępny sposób wyjaśniają zasady tworzenia prezentacji. Zapisując się na kurs, każdy uczestnik szybko opanuje podstawy programu PowerPoint i dostosuje go do własnych potrzeb. Nauczy się jak stworzyć własną prezentację od podstaw, wykorzystywać motywy, wstawiać zdjęcia, grafikę SmartArt, tworzyć efektowne animacje.
 
Po ukończeniu szkolenia wszyscy uczestnicy otrzymają zaświadczenie w formie podziękowania.
Bliższych informacji udziela Bożena Lewandowska z  Wydziału Gromadzenia i Opracowania Zbiorów tel. 23 672 33 77 w. ; e-mail: lewandowska_bozena@poczta.onet.pl
Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej www.bpciechanow.edu.pl bądź bezpośrednio platformy moodle.bpciechanow.edu.pl

Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP