Polecamy
23,00 PLN 38,00 PLN

Celem katalogu jest próba stworzenia podstawowego zasobu biblioteki obsługującej dzieci w wieku od 0 do... więcej >

Konkurs „Maria Skłodowska-Curie: życie i działalność”

Data dodania: 02.09.2011

Rok 2011 uchwałą Sejmu Rzeczpospolitej Polskiej z dnia 3 grudnia 2010 roku ogłoszony został Rokiem Marii Skłodowskiej-Curie oraz Międzynarodowym Rokiem Chemii . Uchwała ta jest związana również z setną rocznicą przyznania Nagrody Nobla Marii Skłodowskiej - Curie w dziedzinie chemii. 

 
Biblioteka Pedagogiczna w Ciechanowie włączając się w obchody Roku Marii Skłodowskiej-Curie organizuje ogólnopolski konkurs internetowy na platformie e-learningowej Moodle na temat życia i działalności polskiej noblistki.
 
Celem konkursu jest popularyzacja wiedzy o życiu, działalności i osiągnięciach naukowych Marii Skłodowskiej-Curie, która prowadziła pionierskie badania w dziedzinie fizyki i chemii. Konkurs o zasięgu ogólnopolskim jest otwarty dla wszystkich zainteresowanych. Organizatorzy szczególnie zapraszają do współpracy z biblioteką nauczycieli, gimnazja i szkoły ponadgimnazjalne.
 
Pytania konkursowe będą dostępne na platformie Moodle od 1 września 2011 r. do 30 listopada 2011 r. Laureaci konkursu otrzymają atrakcyjne nagrody rzeczowe.
 
Regulamin konkursu dostępny jest na stronie internetowej Biblioteki Pedagogicznej w Ciechanowie www.bpciechanow.edu.pl 
 
Bliższych informacji udziela pod numerem telefonu: 23 672 33 77 w. 25 osoba odpowiedzialna za konkurs - Bożena Lewandowska (Dział Gromadzenia i Opracowania Zbiorów BP).

Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP