Polecamy
Halina Mieczkowska 28,00 PLN

… należy skonstruować odpowiednio rozbudowany schemat opisu bibliograficznego, który by przede... więcej >

HotPotatoes dla początkujących

Data dodania: 19.09.2011

Biblioteka Pedagogiczna w Elblągu zaprasza do wzięcia udziału w bezpłatnym kursie e-learningowym "HotPotatoes: Tworzenie interaktywnych narzędzi dydaktycznych", który rozpoczyna się 26 września 2011r. na stronie Bibliotecznego Centrum Zdalnej Edukacji.

Proponujemy Państwu udział w kursie w pełni realizowanym przez Internet. Wielką zaletą tej formy jest to, że to Państwo będą decydować o czasie i miejscu nauki.
HotPotatoes to proste w użyciu i darmowe oprogramowanie, umożliwiające tworzenie interaktywnych materiałów dydaktycznych, obsługiwanych przez wszystkie standardowe przeglądarki internetowe. Jest to pakiet sześciu aplikacji, pozwalających szybko i łatwo tworzyć ćwiczenia online typu: testy wyboru, krzyżówki, ćwiczenia z lukami, rozsypanki, itp.
Zapisy na kurs prowadzone są bezpośrednio na stronie Bibliotecznego Centrum Zdalnej Edukacji do 26 września 2011r. Liczba miejsc ograniczona.

Aby zapisać się na kurs należy założyć konto na platformie e-learningowej - moodle.wmbp.edu.pl – a następnie zapisać się na kurs (po zalogowaniu się na platformie wybieramy z listy kursów "HotPotatoes" i po pojawieniu się komunikatu potwierdzamy naszą wolę zapisania się na ww. kurs).

Aby wziąć udział w zajęciach, konieczne jest posiadanie:

  • elementarnych umiejętności korzystania z komputera, Internetu i poczty elektronicznej,
  • komputera z dostępem do: Internetu, Adobe Reader, MS Office,
  • konta poczty elektronicznej.

Szczegółowy opis kursu znajdziecie Państwo na stronie internetowej Biblioteki www.wmbp.edu.pl  w dziale Aktualności.
Bliższych informacji udziela Jadwiga Pawluk – Wydział Promocji i Współpracy z Bibliotekami, 55 237 62 73, e-mail: jadwiga.pawluk@wmbp.edu.pl

Nadesłała: Anna Szeląg


Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP