Polecamy
35,00 PLN

Normal 0 21 false false false PL X-NONE X-NONE... więcej >

VI Festiwal Poezji i Prozy - oferta dla najmłodszych

Data dodania: 20.09.2011

Dobra zabawa, ciekawe spotkanie, kreatywne warsztaty i filmowa podróż po Stumilowym Lesie – to propozycje, z których skorzystają najmłodsi, biorący udział w projekcie kulturalnym jasielskiej MBP.

Już wkrótce, 20 września z dziećmi spotka się Dariusz Rekosz, pisarz, autor powieści dla dzieci i młodzieży. Twórca m.in. serii książek o Morsie, Pinkim czy Czarnym Maćku.

Spotkanie z autorem odbędzie się o godz. 9.00 w Czytelni MBP.

21 września, najmłodsi obejrzą bezpłatną projekcję filmu „Kubuś i przyjaciele”. Ta ponadczasowa opowieść o losach „misia o bardzo małym rozumku” i jego leśnych przyjaciół, przyniesie wiele radości wielbicielom popularnej postaci Disneya.

Seans odbędzie się o godz. 10.00 w kinie „Syrena”(wstęp za bezpłatnymi biletami).

Dla chcących pobawić się fantazją i wstąpić do świata książkowych postaci, 23 września przygotowano warsztaty plastyczne z malarką i ilustratorką książek dla dzieci – Małgorzatą Flis.

Warsztaty odbędą się o godz. 10.30 w Czytelni MBP.

Szczegółowy program VI Festiwalu Poezji i Prozy dostępny jest na stronie internetowej www.mbp.jaslo.pl.

Projekt VI Festiwal Poezji i Prozy, dofinansowany jest ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Patronat medialny nad Festiwalem objęły: TVP Rzeszów, Polskie Radio Rzeszów, TVJ Telewizja Kablowa Jasło, Gazeta Codzienna „Nowiny” oraz portal www.nowiny24.pl.

Nadesłał: Tomasz Rutana

 


Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP