Polecamy
Jakub Maciej Łubocki 24,00 PLN

Propedeutyka języków deskryptorowych to podręcznik napisany z myślą o wprowadzeniu do... więcej >

Nagroda za edukację seniorów dla wrocławskiej biblioteki!

Data dodania: 30.09.2011

Z radością zawiadamiamy, iż Filia nr 34 MBP we Wrocławiu otrzymała nagrodę w konkursie "Dojrz@łość w sieci. Dobre Praktyki" za realizację wzorcowych działań w zakresie edukacji cyfrowej osób 50+.

26 września w Pałacu Prezydenckim odbyła się uroczysta Gala wieńcząca pierwszą edycję konkursu „Dojrz@łość w sieci. Dobre praktyki”, objętego Honorowym Patronatem Prezydenta Rzeczypospolitej Bronisława Komorowskiego. Podczas uroczystości wręczono nagrody zwycięskim projektom, które wyłonione zostały spośród ponad 100 zgłoszonych wniosków. Celem konkursu „Dojrz@łość w sieci. Dobre Praktyki” jest stymulowanie działań edukacyjnych poprzez zebranie, przedstawienie i promocję wzorcowych działań w zakresie edukacji cyfrowej osób po 50-tym roku życia.

Filia nr 34 Miejskiej Biblioteki Publicznej we Wrocławiu została nagrodzona za projekty związane z edukacją seniorów w zakresie fotografii cyfrowej.

Na naszej stronie internetowej prezentujemy list gratulacyjny z Kancelarii Prezydenta RP oraz link do dokumentacji fotograficznej z nagrodzonych działań (zakładka Seniorzy - fotografia cyfrowa).

http://www.biblioteka.wroc.pl/news/11/filia_nr_34_nagrodzona_za_dzialania_w_zakresie_edukacji_cyfrowej_seniorow

 

Nadesłała: Marta Szloser


Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP