Polecamy
85,00 PLN

Normal 0 21 false false false PL X-NONE X-NONE... więcej >

Stop likwidacji Bibliotek Pedagogicznych na Warmii i Mazurach

Data dodania: 04.10.2011

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do podpisania petycji ws. likwidacji Bibliotek Pedagogicznych na Warmii i Mazurach.

My, pracownicy WMBP w Elblągu, w której skład wchodzi Biblioteka Główna w Elblągu i 9 Filii : Bartoszyce, Braniewo, Działdowo, Iława, Lidzbark Warmiński, Morąg, Nowe Miasto Lubawskie, Ostróda, Pasłęk- jesteśmy głęboko zaniepokojeni planowaną restrukturyzacją, a mówiąc wprost - likwidacją sieci bibliotek pedagogicznych.

Dla całej społeczności lokalnej, oprócz działalności typowo usługowej, Biblioteka prowadzi szereg działań o charakterze kulturalno- światowym. Organizuje różnego rodzaju wystawy, konferencje, seminaria, promocje książek, spotkania autorskie. W Bibliotece organizowane są bezpłatne zajęcia skierowane do odbiorców w każdym wieku, począwszy od przedszkola, poprzez uczniów i studentów, po osoby dojrzałe chcące się uczyć. Angażujemy się w akcje związane ze środowiskiem lokalnym: Święto Chleba, Dni Papieskie i inne. Za udział, w których otrzymujemy nagrody uznania.

Petycja dostępna jest pod adresem:
http://www.petycjeonline.com/stop_likwidacji_bibliotek_pedagogicznych


Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP