Polecamy
Bogumiła Staniów 30,00 PLN 38,00 PLN

Dla powodzenia książki popularnonaukowej potrzebny jest ogólny wysiłek autora,  wydawcy,... więcej >

Wieczór w Arce z Arkadiuszrm Kruczyka i Adamem Ladzińskiego

Data dodania: 13.10.2011

20 października 2011 roku (czwartek) o godzinie 18.00 w Czytelni MBP przy ul. Głowackiego 42 w Ostrołęce.

Arkadiusz Kruczyk.
Urodził się 14 lipca 1996 r. w Warszawie. Ukończył teologię na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. Mieszka wraz z rodziną w Ostrołęce. Pracuje w Zespole Szkół zawodowych Nr 1. Debiutował w 2006 r. tomikiem pt. „Wiersze odzyskane”. Drugi tomik wierszy pt. „Stany” ukazał się w 2010 r. . wydany przez Towarzystwo Przyjaciół Ostrołęki „Obecność” to tytuł najnowszego tomiku. Wszystkie tomiki wydało Towarzystwo Przyjaciół Ostrołęki.

Adam Ladziński
Poeta, z zawodu lekarz weterynarii, Ostrołęczanin. Pozaliterackie zainteresowania to sport, muzyka i działalność społeczna. Należał do grupy Literackiej Literatorium od czasu powstania grupy. W lipcu 2008 r. nakładem Towarzystwa Przyjaciół Ostrołęki ukazał się drukiem pierwszy tomik wierszy pt. "Niejednoznaczność". Laureat licznych konkursów poetyckich, uczestnik festiwali literackich. Książka „Patchwork” jest drugim tomikiem wierszy w dorobku poety. Oba tomiki wydało Towarzystwo Przyjaciół Ostrołęki.

Wieczór uatrakcyjni koncert literacko – muzyczny, przygotowany przez uczniów ZSZ Nr 1 w Ostrołęce.

Zapraszają organizatorzy: Miejska Biblioteka Publiczna w Ostrołęce, Towarzystwo Przyjaciół Ostrołęki i Stowarzyszenie Przyjaciół Bibliotek i Książki w Ostrołęce.


Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP