Polecamy
Małgorzata Kisilowska 39,00 PLN

Normal 0 21 false false false PL X-NONE X-NONE... więcej >

Laureaci nagród literackich pod Wawelem

Data dodania: 20.10.2011

Na stoisku Oficyny Literackiej (nr stoiska E28) prezentowane m.in. będą zbiory: "Muzeum motyli", "Gondola żałobna" oraz "Późnojesienny Labirynt". Chcesz wiedzieć więcej o tegorocznym Nobliście? Chcesz poznać zwięzłe, przejrzyste obrazy, które dają nam świeży dostęp do rzeczywistości (z uzasadnienia członków Akademii Szwedzkiej) pamiętaj o wizycie na 15. Targach Książki w Krakowie.

Laureat Nike... osobiście
Marian Pilot, nagrodzony Literacką Nagrodą Nike za książkę Pióropusz, będzie gościem 15. Targów Książki w Krakowie. W niedzielę 6 listopada od godziny 14 na stoisku Wydawnictwa Literackiego (nr stoiska A21) będzie podpisywał nagrodzoną publikację. Chcesz poznać historię powojennego dzieciństwa zadziornego bohatera pochodzącego z rodziny „biedniaków” i złodziei? Chcesz zdobyć autograf Mariana Pilota na wyróżnionym Pióropuszu? Odwiedź Targi Książki i spotkaj laureata Literackiej Nagrody Nike.

Zdobywca Nagrody Kościelskich
Andrzej Franaszek, laureat Nagrody Kościelskich, nie będzie niestety obecny na tegorocznych Targach. Ale nic straconego. Książki Andrzeja Franaszka będzie można nabyć na stoisku Społecznego Instytut Wydawniczego Znak (nr stoiska A28). Szczególną uwagę warto zwrócić na książkę Miłosz. Biografia, do której Andrzej Franaszek zbierał materiały przez przeszło dziesięć lat. To bez wątpienia najważniejsze literackie wydarzenie Roku Czesława Miłosza. Zapraszamy także do udziału w akcji "Miłosz w samo południe". 

Źródło: Rynek Książki


Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP