Polecamy
34,00 PLN 49,00 PLN

Suplement IV obejmuje wszystkich „pracowników książki” (od czasów najdaw­niejszych do... więcej >

Komunikacja wewnętrzna: szkolenia w Zachodniopomorskim

Data dodania: 25.10.2011

Komunikacja wewnętrzna: szkolenia w Zachodniopomorskim

W dniach 29-30 września 2011 roku w Szczecinie i w Koszalinie odbyło się szkolenie poświęcone komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej oraz kształtowaniu wizerunku organizacji poprzez elementy wizualne - „Kilka przygód w krainie komunikacji”. Trener - pani Agata Szczotka-Sarna poprzez przystępne przykłady i lekko podaną treść omówiła rolę zdobywania informacji w komunikacji, dostosowanie komunikatu do grup otoczenia oraz grup docelowych Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich.

Zapoznała uczestników z kwestiami planowania komunikacji, listą narzędzi, technik oraz kanałów komunikacyjnych, jak również problematyką katalogowania osiągnięć oraz dokumentowania wyników działań komunikacyjnych. Zajęcia zwieńczyło omówienie nowej identyfikacji wizualnej SBP. Dzięki szkoleniu bibliotekarze łatwiej będą mogli znaleźć odpowiedź na pytanie, jak wykorzystać techniki i narzędzia komunikacyjne do budowania pozytywnego wizerunku SBP.

O tym jak bardzo cenne i udane były spotkania mówi załączony list:

"...serdecznie Pani dziękuję - a przez Panią także zarządowi okręgu - za gościnę, sprawne przygotowanie i organizację naszego pobytu w Szczecinie. Nie wiem, jak to robicie i gdzie się załatwia takie sprawy, ale pogoda była jak na zamówienie ;)
Pozytywna energia płynąca od uczestników pozwoliła mi naładować akumulatory i pokazała, że zmiany w SBP mają sens, są potrzebne i że są osoby, okręgi, które bardzo sprawnie budują wizerunek organizacji. Brawo - jestem pod wielkim wrażeniem ekipy z Pomorza!
(...)
Dziękuję i pozdrawiam słonecznie,
Agata Szczotka"


Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP