Polecamy
Hanna Łaskarzewska 35,00 PLN

Celem publikacji jest przedstawienie czołowych postaci, które tworzyły organizację... więcej >

Czy przyszłość jest "bez kartek"?

Data dodania: 28.10.2011

Czy przyszłość jest

Ebook-Cafe to innowacyjny projekt, w którym przyjemność picia kawy połączono z możliwością czytania e-książek i korzystania z Wirtualnej Czytelni Bezkartek.pl.

- Idea zorganizowania eBook-Cafe zrodziła się z chęci propagowania ebooków oraz potrzeby dyskusji nad nowymi trendami wydawniczymi, zjawiskiem self-publishingu oraz współczesną książką uwolnioną spod dyktatu druku. - podkreśla Andrzej Wychowaniec z Bezkartek.pl

Poza ebookami w kawiarni udostępnione będą nowoczesne urządzenia do czytania wydawnictw elektronicznych, czyli czytniki oparte o technologię papieru elektronicznego. Klienci kawiarni będą mieli do dyspozycji ponad 20 modeli czytników. Do ich dyspozycji będą też fachowcy, którzy chętnie podzielą się swoją wiedzą na temat tych urządzeń.

- Nie możemy pozostawać obojętni na to, że na świecie i w Polsce dynamicznie rozwija się rynek ebooków - zaznacza Krzysztof Leszczyński z DigitalAll.pl i jednocześnie dodaje. – Nie oznacza to jednak upadku czytelnictwa i rynku wydawniczego. Działania, jakie podejmuje eBook-Cafe czy Bezkartek.pl nie tylko nie likwidują aktualnego rynku książki, ale przyczyniają się do jego rozwoju i wzrostu konsumpcji książek.

Źródło: Portal Księgarski


Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP