Polecamy
39,00 PLN 99,00 PLN

Monografia jest adresowana do wszystkich osób zainteresowanych problematyką szeroko pojętej informacji... więcej >

Psychologiczne SF Adama Bełdy

Data dodania: 28.11.2011

Psychologiczne SF Adama Bełdy

Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle zaprasza na spotkanie autorskie z Adamem Bełdą, autorem powieści fantastycznonaukowej „Edgar”.

Adam Bełda był wielokrotnie nagradzany w Konkursie Literackiej Twórczości Dzieci i Młodzieży, organizowanym corocznie przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Jaśle, a także w wielu innych ogólnopolskich konkursach literackich m.in. w Wojewódzkim i Ogólnopolskim Przeglądzie Twórczości Dziecięcej i Młodzieżowej „Lipa” w Bielsku-Białej. Został również laureatem literackiej części, V edycji konkursu „Dolina Kreatywna”, organizowanego przez TVP2. Jest jednym z redaktorów witryny o nazwie Autsajd - Portal Obłędnie Literacko Elokwentny. Ukończył I Liceum Ogólnokształcące w Jaśle, a obecnie studiuje na wydziale lekarskim CMUJ w Krakowie.

W lipcu 2011 Wydawnictwo Innowacyjne Novae Res wydało jego książkę „Edgar”. Autor powiedział o niej:

„Edgara określiłbym jako powieść psychologiczną w realiach twardego SF”.

Więcej o autorze i jego książce będzie można dowiedzieć się podczas spotkania, które poprowadzą Anna Kosiek i Kacper Lawera - redaktorzy gazetki Okulus, wydawanej przez I Liceum Ogólnokształcące w Jaśle. Spotkanie odbędzie się 2 grudnia 2011 roku o godzinie 10.00 w Czytelni Głównej MBP w Jaśle w ramach Klubu Powiększania Wyobraźni.

MBP w Jaśle


Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP