Polecamy
25,00 PLN

Normal 0 21 false false false PL X-NONE X-NONE... więcej >

Infolinia MAK+

Data dodania: 20.12.2011

Infolinia MAK+

Już w ubiegłym roku stworzono system katalogowy dla bibliotek MAK+, jednolity, ogólnopolski, centralny system komputerowy. Jest to jeden z obszarów działań w ramach programu Biblioteka+. To wieloletni program Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Celem programu jest przekształcenie bibliotek gminnych w nowoczesne centra dostępu do wiedzy, kultury oraz ośrodki życia społecznego, a także wprowadzenie systemu certyfikującego dla bibliotek.

Osoby zainteresowane systemem, chcące wiedzieć jakie funkcjonalności oferuje, w jaki sposób przebiega wdrożenie, jakie są koszty jego wdrożenia i użytkowania mogą zadzwonić na infolinię MAK+ pod numer 22 656 63 97. Są tam dostępne niezbędne informacje na temat MAK+. Można się też umówić na wdrożenie systemu w swojej bibliotece.

Infolinia jest czynna w godzinach 9-15.

Dla osób, które mają pytania dotyczące obsługi systemu MAK+ lub Aplikacji Czytelnika MAK+ resort uruchomił infolinię dla użytkowników MAK-a+ pod numerem 505 245 827. Można tam uzyskać pomoc przy korzystaniu z systemu.

Infolinia jest czynna w godzinach 8-16.

Dla klientów MAK-a+, którzy mają pytania dotyczące umów i rozliczeń uruchomiona została infolinia dla klientów MAK-a+ pod numerem telefonu 666 839 148. Jest to też numer, pod którym można uzyskać informacje na temat współpracy przy wspólnych projektach takich jak konferencje, czy warsztaty.

Infolinia jest czynna w godzinach 8-16.

Infolinia techniczna w dalszym ciągu jest podzielona według województw. Należy zadzwonić do jednego z administratorów (odpowiedniego dla województwa), aby uzyskać pomoc przy zmianie hasła, logowaniu do systemu, napotkanym błędzie.

Spis telefonów jest dostępny tutaj.

Źródło: PAP


Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP