Polecamy
25,00 PLN

W kolejnym piętnastym tomiku serii „Bibliotekarze Polscy we Wspomnieniach Współczesnych”,... więcej >

Uwaga! Orange funduje multimedialne pracownie

Data dodania: 29.02.2012

Uwaga! Orange funduje multimedialne pracownie

Twoja biblioteka jest zlokalizowana w niewielkiej miejscowości? Czujesz, że brakuje tam miejsca, w którym młodzi ludzie mogliby dzieli się pomysłami i korzystać z wolnego dostępu do technologii i informacji? Dzięki nowej akcji Pracownie Orange możesz sprawić, że w Twojej miejscowości powstanie unikalne miejsce spotkań, wymiany pomysłów oraz dzielenia się zainteresowaniami dla tych, którzy chcą wspólnie działać oraz wspólnie spędzać czas. Ta inicjatywa ma na celu zapewnienie obywatelom małych społeczności dostępu do nowoczesnych rozwiązań technologicznych przez stworzenie pracowni multimedialnych wyposażonych w komputery typu all in one, telewizor LCD, konsolę PlayStation i wygodne umeblowaniem.

Nie czekaj - zmień swoją miejscowość z Orange!

Nowy konkurs Orange skierowany jest do mieszkańców gmin liczących nie więcej niż 20 tysięcy mieszkańców. Projekt Pracownie Orange to ogólnopolska akcja społeczna, w ramach której, również w Twojej miejscowości może powstać jedna z 50 kompleksowo wyposażonych pracowni multimedialych.

Nowoczesne pracownie komputerowe stanowią idealne dopełnienie dzisiejszych bibliotek i ich okolic.

Mamy nadzieję, że ten kreatywny projekt pozwoli zainspirować mieszkańców lokalnej społeczności do podejmowania samodzielnych działań twórczych oraz większego zaangażowania w lokalne życie społeczne. Chcemy, by powstała przestrzeń służyła jako punkt edukacyjny- medium do wyświetlania materiałów szkoleniowych, a także jako centrum nowoczesnej rozrywki.

Zbierz zespół już dziś i przedstaw nam Wasz pomysł na ulokowanie Pracowni na mapie Twojej okolicy. Wygrywa aż 50 wniosków, które, ze względów formalnych, są możliwe do realizacji, a jednocześnie wyróżniają się oryginalnością. W każdej z Pracowni Orange znajdą się trzy stanowiska z bezpłatnym dostępem do Internetu. Orange zadba również o wsparcie techniczne oraz zabezpieczenia antywirusowe i umeblowanie.

Liczymy na to, że stworzenie internetowej Pracowni Orange w Twojej miejscowości przyczyni się do jej dalszego rozwoju i będzie początkiem kolejnych, pozytywnych zmian.

Koniecznie zapoznaj się ze szczegółami konkursu:

ZOBACZ


Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP