Polecamy
25,00 PLN

W kolejnym piętnastym tomiku serii „Bibliotekarze Polscy we Wspomnieniach Współczesnych”,... więcej >

II edycja konkursu FunEnglish.pl

Data dodania: 07.03.2012

II edycja konkursu FunEnglish.pl

Zbliża się II edycja multimedialnego konkursu językowego dla dzieci w wieku 6-12 lat. Jest to znakomita okazja, aby najmłodsi użytkownicy bibliotek mogli sprawdzić swoją znajomość języka angielskiego jednocześnie dobrze się bawiąc. Konkurs został przygotowany przez firmę FunEnglish.pl, która oferuje bibliotekom w całej Polsce bezpłatny dostęp do e-learningowego kursu języka angielskiego. 

Dzieci mogą wziąć udział w konkursie samodzielnie - wystarczy wejść na stronę http://funenglish.pl/konkurs i we wskazanym terminie rozwiązać multimedialne zadania.

Pierwszy etap, czyli eliminacje, rozpocznie się 19 marca i zakończy 5 kwietnia. Będzie polegać na rejestracji oraz wykonaniu pierwszych zadań konkursowych. Następnie odbędzie się półfinał (10-13 kwietnia), w którym wybrani uczestnicy zmierzą się z dziesięcioma interaktywnymi ćwiczeniami oraz multimedialną grą, a 18 kwietnia na najlepszych czeka gra finałowa.

Zwycięzcy otrzymają atrakcyjne nagrody: między innymi pakiet kursów e-learningowych do nauki języka angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego oraz szybkiego czytania. Podobnie jak w przypadku pierwszej edycji, serdecznie zachęcamy do informowania o konkursie zarówno te dzieci, które uczą się już języka angielskiego z FunEnglish.pl, jak i te, które z kursu e-learningowego nie korzystają.

Szczegółowe informacje na temat konkursu (przebieg, terminy, zasady) są dostępne na stronie www.funenglish.pl/konkurs. Można je również uzyskać pod numerem telefonu: (71) 333 24 23 lub pisząc na adres mailowy: konkurs@funenglish.pl

Źródło: PRB


Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP