Polecamy
25,00 PLN

W kolejnym piętnastym tomiku serii „Bibliotekarze Polscy we Wspomnieniach Współczesnych”,... więcej >

Zostań czytelnikiem! Odkryj Krainę Biblioteki i Książki – wiosenna edycja akcji

Autor: Biblioteka: Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle Województwo: podkarpackie
Data dodania: 22.05.2012

Wesołe wędrówki po wyobraźni, odkrywanie małych i dużych tajemnic książek, a przy tym mnóstwo dobrej zabawy i radości – to przykład, jak łatwo można przenieść się do krainy dziecięcych marzeń.  Tym razem mali adepci wiedzy o książce, podczas uroczystych finałów akcji uczestniczą w bibliotecznej grze z żywymi pionkami i aktywnie odkrywają, że czytanie niesie ze sobą ogromną radość. Jak na prawdziwego przyjaciela książki przystało, każdy uczestnik z nią zaprzyjaźniony, otrzymuje dyplom za aktywny udział  we wspólnych spotkaniach i  zostaje udekorowany biblioteczną odznaką  lubiącego czytać.

Wiosenne finały akcji MBP potrwają do końca maja. Pierwszymi zaprzyjaźnionymi z książką i biblioteką są grupy dzieci z SP nr 1, SP nr 4, ZSM nr 5, SP nr 6, SP nr 10,  PM nr 1 i PM nr 11.

Akcja została objęta patronatem Andrzeja Czerneckiego – Burmistrza Miasta Jasła. Patronat medialny nad akcją sprawuje: Radio VIA, Telewizja Jasło, portal www.terazjaslo.pl i www.jaslonet.pl. W dowozie dzieci z odległych szkół pomaga jasielski ZMKS.

Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP