Polecamy
45,00 PLN

Monografia odzwierciedla zainteresowania naukowe teoretyków i praktyków, którzy w swojej... więcej >

Strzały w bibliotece

Autor: Magdalena Kobylińska Biblioteka: Warmińsko-Mazurska Biblioteka Pedagogiczna im. Karola Wojtyły w Elblągu Województwo: warmińsko-mazurskie
Data dodania: 23.05.2012

Marzyłeś kiedyś by na chwilę wcielić się w ulubioną postać filmową, literacką czy baśniową? Udało się to pracownikom naszej Biblioteki!
Strzały flesza uwieczniły czterdzieści stworzonych przez nas postaci. Bohaterowie z kart historii, wielcy artyści, ikony stylu oraz baśniowe istoty zostały stworzone przy minimalnym nakładzie środków i użyciu rekwizytów z babcinej szafy, kuchennych przypraw, wielkiej ilości wyobraźni i szczypty magii. Modelami byli pracownicy Warmińsko-Mazurskiej Biblioteki Pedagogicznej w Elblągu i ich rodziny. Pomysł zrodził się z inspiracji internetową akcją społeczną z udziałem aktora Ryana Goslinga "Hey girl. I like the library too." Nasza inicjatywa miała na celu złamanie stereotypu biblioteki jako nudnej "świątyni dumania". Chcieliśmy pokazać, że jest to miejsce, gdzie dużo się dzieje i gdzie pracują kreatywni i twórczy ludzie z apetytem na pracę.

Więcej zdjęć na profilu biblioteki na facebooku:
http://www.facebook.com/media/set/?set=a.348817665171687.79986.135089923211130&type=3
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP