Polecamy
Aleksandra Maria Korczak 29,00 PLN

Praca p. Aleksandry Korczak zachowuje wszystkie rygory naukowości, Autorka operuje dojrzałym warsztatem... więcej >

Dzieci i rodzice w bibliotece

Data dodania: 25.05.2012

Dzieci i rodzice w bibliotece

Fundacja Rozwoju Dzieci im. J.A. Komeńskiego zaprasza bibliotekarki - animatorki prowadzące zajęcia dla dzieci w ramach projektu „Biblioteczne zajęcia dla dzieci i rodziców” do udziału w konkursie „Dzieci i rodzice w bibliotece”. Do 15 czerwca należy przesłać opisy wybranych zajęć, scenariuszy zabaw lub ciekawych metod pracy z dziećmi w bibliotece.

Najciekawsze prace zostaną nagrodzone i zamieszczone w internetowym „Pomysłowniku zajęć dla dzieci i rodziców”.

Czy w bibliotekach można prowadzić ciekawe zajęcia dla dzieci i rodziców? Czy bibliotekarka może być dobrą animatorką zajęć dla najmłodszych? TAK! Udowodnił to projekt „Biblioteczne zajęcia dla dzieci i rodziców” realizowany przez Fundację Rozwoju Dzieci im. Jana Amosa Komeńskiego w ramach Programu Rozwoju Bibliotek. Działania bibliotek uczestniczących w projekcie pokazują, że biblioteka to świetne miejsce dla najmłodszych dzieci i ich rodziców, a bibliotekarki są bardzo zaangażowanymi i kreatywnymi animatorkami zajęć.

Jak wziąć udział w Konkursie? Należy przygotować opis wybranych zajęć, scenariusza zabawy lub metody pracy z dziećmi, która sprawdza się najlepiej. Prace konkursowe należy przesyłać do 15 czerwca 2012 roku. Opisy wraz z dokumentacją powinny zostać nagrane na płytę CD lub DVD i wysłane pocztą tradycyjną na adres:

Fundacja Rozwoju Dzieci im. Jana Amosa Komeńskiego
ul. Flory 1/8, 00-586 Warszawa
(z dopiskiem KONKURS „Dzieci i rodzice w bibliotece”)

Kontakt: Kasią Paterek, tel. 22 881 15 80, e-mail: kpaterek@frd.org.pl

Źródło: PRB


Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP