Polecamy
23,00 PLN 38,00 PLN

Celem katalogu jest próba stworzenia podstawowego zasobu biblioteki obsługującej dzieci w wieku od 0 do... więcej >

Konferencja „Kształtowanie wizerunku biblioteki”

Autor: Biblioteka: Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle Województwo: podkarpackie
Data dodania: 08.06.2012

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie, Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle oraz Zarząd Okręgu Stowarzyszenia Bibliotekarzy Polskich w Rzeszowie  są organizatorami  III. Konferencji dyrektorów bibliotek powiatowych, pełniących funkcje powiatowe i miejskich zlokalizowanych w siedzibach powiatów  „Kształtowanie wizerunku biblioteki”, która odbędzie się  w Jaśle w dniach 12 – 13 czerwca 2012 .

W programie konferencji przewidziane są wykłady i wystąpienia m.in. Agaty Szczotki-Sarny, specjalistki w zakresie komunikacji, marketingu społecznego i budowania wizerunku organizacji, która będzie mówiła o brandingu i jego roli w działalności biblioteki; Elżbiety Stefańczyk, przewodniczącej Stowarzyszenia Bibliotekarzy Polskich i pełnomocnika dyrektora BN ds. współpracy z bibliotekami publicznymi, która przedstawi Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa i inne programy dla bibliotek publicznych. Przedstawi też kształtowanie nowego wizerunku Stowarzyszenia Bibliotekarzy Polskich. Lucyna Kloczkowska, kierownik Działu Instukcyjno-Metodycznego WiMBP w Rzeszowie zaprezentuje strony internetowe podkarpackich bibliotek publicznych. O promocji biblioteki, jako elemencie efektywnego zarządzania instytucją kultury na  przykładzie działań Krośnieńskiej Biblioteki Publicznej opowie Teresa Leśniak, dyrektor KBP w Krośnie, a Małgorzata Piekarska, dyrektor MBP w Jaśle przedstawi prezentację „Biblioteka jako rzeźba społeczna na przykładzie Miejskiej Biblioteki Publicznej w Jaśle”.

W programie konferencji przewidziano również wręczenie nagród laureatom konkursu na najlepiej zrealizowany program Tygodnia Bibliotek 2011 oraz  wręczenie odznaczeń SPB.

 Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP