Polecamy
Katarzyna Stanny 8,00 PLN

Normal 0 21 false false false PL X-NONE X-NONE... więcej >

Skok na informacje

Data dodania: 18.06.2012

Skok na informacje

Najważniejsze to dobrze zacząć. A zatem zaczynamy. Robimy “Skok na informacje” i zapraszam Was do skakania z nami!

Co się tu będzie działo? Będą teksty, będą zdjęcia, będą linki, będą konkursy. Raz lekkie, innym razem poważniejsze. Postaramy się, aby zawsze były ciekawe. Skupimy się na pomysłach na skuteczne wyszukiwanie informacji, będziemy śledzić informacje związane z rozwojem społeczeństwa informacyjnego. Możecie liczyć na podpowiedzi, ciekawostki, porady. Planujemy także - w postach eksperckich - pokazywać działalność Centrum NUKAT i rozwój katalogu centralnego. Nie obiecujemy, ale zrobimy wszystko, aby znaleźć czas na podzielenie się z Wami spostrzeżeniami, podsumowaniami i zdjęciami z wizyt studyjnych, szkoleń, spotkań branżowych.

Zapraszamy też do współpracy - pokój gościnny to przestrzeń dla Waszych postów! Podzielcie się tym, co uważacie za ciekawe, wciągające, tym, obok czego - jako bibliotekarze, pracownicy naukowi, studenci - nie możecie przejść obojętnie, a co wiąże się z tematyką NUKAT-owego bloga.

A na start i z myślą o rozkręceniu się w nowym tygodniu zapraszamy do udziału w konkursie fotograficznym. Więcej informacji w ostatnim numerze “Tytułu Ujednoliconego” (strona 29). Bądźcie z nami!

Serdeczności,
Zespół NUKAT

6 numer kwartalinika „Tytuł Ujednolicony”

Przy okazji informujemy, że dostępny jest już 6 numer kwartalnika „Tytuł Ujenodlicony”.


Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP