Polecamy
Małgorzata Kisilowska 39,00 PLN

Normal 0 21 false false false PL X-NONE X-NONE... więcej >

Bezpłatne oprogramowanie Microsoft dla bibliotek

Data dodania: 19.06.2012

Bezpłatne oprogramowanie Microsoft dla bibliotek

Od 15 czerwca do 15 lipca br. gminne biblioteki publiczne w małych miejscowościach - gminach wiejskich, miejsko-wiejskich i miejskich do 20 tys. mieszkańców - również te, które nie biorą udziału w Programie Rozwoju Bibliotek - mogą bezpłatnie zamówić oprogramowanie Microsoft dla komputerów do użytku publicznego (przeznaczonych dla użytkowników).

Oferta realizowana jest w ramach Programu Donacji Oprogramowania Microsoft i obejmuje blisko 200 produktów firmy Microsoft, w tym najbardziej rozbudowane wersje Windows (wersja 7 lub XP) oraz Office (wersja 2010 lub 2007). 

Biblioteki nieuczestniczące w Programie Rozwoju Bibliotek zamawiają bezpłatne oprogramowanie Microsoft poprzez formularz dostępny na portalu Stowarzyszenia Bibliotekarzy Polskich dostępny po zalogowaniu się na konto biblioteki. Założenie nowego konta jest bezpłatne, przy czym wymagane jest wybranie swojej placówki z listy rozwijanej podczas rejestracji. Biblioteki uczestniczące w Programie Rozwoju Bibliotek zamawiają bezpłatne oprogramowanie poprzez formularz w Wirtualnym Segregatorze. 

Zainteresowane biblioteki powinny złożyć zamówienia w nieprzekraczalnym terminie do 15 lipca 2012 r. Pytania dotyczące zamawiania bezpłatnego oprogramowania Microsoft obsługiwane są przez wsparcie techniczne firmy Talex. Kontakt: tel. (61) 827 54 56, e-mail: biblioteka@talex.pl

Oferta ma charakter jednorazowy. Nie przewiduje się kolejnej możliwości zamówienia bezpłatnego oprogramowania Microsoft w przyszłości.

Do pobrania:


Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP