Polecamy
27,00 PLN

Opracowanie: „Jan Muszkowski: ludzie, epoka, książki. Tradycje i kontynuacje” obejmuje... więcej >

Słoneczny zakątek dla dzieci w MBP w Jaśle

Autor: Biblioteka: Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle Województwo: podkarpackie
Data dodania: 20.07.2012

Kraby z karaibskiej plaży, żabbing i jogging z Kumką i Gumką czy pokrzyżowane krzyżówki, to tylko niektóre z atrakcji Słonecznego Zakątka Dobrej Zabawy. W Miejskiej Bibliotece Publicznej w Jaśle trwa wakacyjny cykl zajęć, na który zapraszamy wszystkie dzieci spędzające lato w mieście.

Uczestnicy spotkań w Oddziale dla Dzieci oraz wszystkich filiach Biblioteki mają okazję rozwijać różnorodne sprawności – tworząc, rysując, skacząc lub rozwiązując zagadki. Niezależnie od pogody, w Bibliotece zawsze jest słonecznie i kolorowo. Słuchając głośnego czytania rozpoczynającego każde spotkanie, dzieci spotykają się z ulubionymi książkowymi bohaterami, biorą udział w poświęconych im twórczych zajęciach plastycznych, rozwiązują quizy i zagadki. Powstają barwne drzewka szczęścia, plastelinowe zwierzątka i obrazki z wymarzonych podróży. Nie brak też zabaw ze skakanką, karuzeli w chuście animacyjnej czy wyścigów sprawnościowych w kolorowym tunelu. Dzięki bogatej ofercie odpowiadającej różnorodnym zainteresowaniom, każde dziecko znajdzie w „Słonecznym Zakątku Dobrej Zabawy” coś dla siebie. Spotkania są przeznaczone szczególnie dla dzieci w wieku 5-11 lat,  odbywają się o godz. 12:00:

Oddział dla Dzieci (ul. Kołłątaja 1) – środy

Filia nr 1 (ul. Sobniowska 34) – środy

Filia nr 2 (ul. Kopernika 8) – wtorki

Filia nr 3 ( ul. Szopena 22) – czwartki

Szczegółowy program znajduje się na stronie Biblioteki www.mbp.jaslo.pl. Zapraszamy!Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP