Polecamy
39,00 PLN 99,00 PLN

Monografia jest adresowana do wszystkich osób zainteresowanych problematyką szeroko pojętej informacji... więcej >

Wilk i zając w mieście.

Autor: Justyna Golanowska Biblioteka: Miejska Biblioteka Publiczna w Kołobrzegu Województwo: zachodniopomorskie
Data dodania: 03.08.2012

Na sierpniowe, wakacyjne zajęcia dla dzieci, kołobrzeska Biblioteka Miejska przygotowała program, którego hasłem przewodnim jest bezpieczeństwo i zdrowie. Program zainaugurowany został 2-go sierpnia 2012 r. spektaklem „Wilk i Zając w mieście”.

Przedstawienie w wykonaniu Teatru „Duet” z Krakowa opowiadało o turystycznej wyprawie Wilka do stolicy, w której spotykają go  nieoczekiwane, ale wielce zabawne przygody. W interaktywny sposób, dzieci wspólnie z bohaterami bajki uczyły się zasad bezpiecznego podróżowania, poznawały ciekawe miejsca Warszawy. Razem z Wilkiem odwiedzającym klub fitness, przekonały się, że ruch to przyjemność i zdrowie. W bajce nie zabrakło oczywiście postaci Zająca – legendarnego sprawcy wszystkich Wilczych przygód. Tym razem jednak, nieustanna i odwieczna pogoń „ja Ci jeszcze pokażę!” zakończyła się przyjaznym uściskiem dłoni.
Pomimo plażowej pogody frekwencja dopisała.

10-go sierpnia dzieci będą miały okazję do poznania tajników pracy funkcjonariuszy Straży Granicznej, w tym specjalnie szkolonego psa-funkcjonariusza.

Info:T.Sobko
Foto:MBP

Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP