Polecamy
34,00 PLN 49,00 PLN

Suplement IV obejmuje wszystkich „pracowników książki” (od czasów... więcej >

Kampania informacyjna o stypendiach

Autor: Biblioteka: Miejska Biblioteka Publiczna w Brzezinach Województwo: łódzkie
Data dodania: 17.08.2012

Serwis mojestypendium.pl prowadzi kampanię informacyjną o stypendiach w Polsce. Celem kampanii jest dotarcie do młodzieży oraz osób dorosłych poszukujących możliwości finansowania swojego rozwoju naukowego, artystycznego i zainteresowań. Miejska Biblioteka Publiczna w Brzezinach włączyła się także w tą akcję.

Niewielu Polaków zdaje sobie sprawę z istnienia programów stypendialnych  innych niż te oferowane przez szkoły i uczelnie. Fundacja Dobra Sieć poprzez prowadzony przez siebie serwis internetowy www.mojestypendium.pl informuje o wszystkich programach stypendialnych – również tych realizowanych przez stowarzyszenia, fundacje, samorządy i firmy. Strona jest bazą aktualnych ofert stypendialnych oraz konkursów naukowych i artystycznych, skierowaną do uczniów, studentów, nauczycieli, rodziców, doktorantów, artystów i sportowców. Dzięki wyszukiwarce każdy zainteresowany może łatwo znaleźć stypendium lub konkurs najbardziej odpowiadający jego zainteresowaniom i potrzebom. W 2011 r. odwiedzający serwis mogli ubiegać się o 15 600 stypendiów o łącznej wartości 111 mln zł.

W ramach prowadzonej kampanii informacyjnej biblioteka otrzyma bezpłatnie plakaty, banery internetowe i ulotki.
Serwis mojestypendium.pl powstał w 2006 r. Prowadzony jest przez Fundację Dobra Sieć w partnerstwie z Polsko-Amerykańską Fundacją Wolności i Fundacją Orange.


Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP