Polecamy

Leszek Szafrańśki

26,00 PLN

Normal 0 21 false false false PL X-NONE X-NONE... więcej >

Promocja polskich doświadczeń z dziedziny rozwoju lokalnego - konkurs

Data dodania: 22.08.2012

Promocja polskich doświadczeń z dziedziny rozwoju lokalnego - konkurs

Fundacja Edukacja dla Demokracji zaprasza przedstawicieli organizacji pozarządowych i pracowników jednostek samorządu terytorialnego do udziału w konkursie „Promocja polskich doświadczeń z dziedziny rozwoju lokalnego”. Laureaci konkursu przedstawią swoje doświadczenia podczas konferencji regionalnych Moskiewskiej Szkoły Badań Politycznych w Wołgogradzie lub Kostromie i Jarosławiu jesienią 2012 roku.

Konkurs adresowany jest do przedstawicieli organizacji pozarządowych i pracowników jednostek samorządu terytorialnego działających na rzecz rozwoju lokalnego. Celem konkursu jest promowanie w Rosji polskich doświadczeń z dziedziny rozwoju lokalnego. Na konkurs przyjmujemy opisy projektów zrealizowanych w partnerstwie międzysektorowym. Laureaci konkursu przedstawią swoje doświadczenia podczas konferencji regionalnych Moskiewskiej Szkoły Badań Politycznych (www.msps.su) w Wołgogradzie lub Kostromie i Jarosławiu jesienią 2012 roku.

Do wzięcia udziału w konkursie zapraszamy osoby, które:

  • posiadają minimum trzyletnie doświadczenie pracy w organizacji pozarządowej lub jednostce samorządu terytorialnego;
  • posiadają doświadczenie realizacji projektów z udziałem partnerów z różnych sektorów (jednostki samorządu lokalnego/biznes/organizacje pozarządowe);
  • są zaangażowane w rozwój lokalny.

Znajomość języka rosyjskiego na minimum podstawowym poziomie będzie dodatkowym atutem.

Nagrodą w konkursie jest kilkudniowa wizyta w Federacji Rosyjskiej, podczas której zwycięzcy zostaną zaproszeni do udziału w Konferencjach Regionalnych Moskiewskiej Szkoły Badań Politycznych w Wołgogradzie, Kostromie i Jarosławiu. Termin rejestrowania zgłoszeń upływa 5 września 2012 r.

Pobierz regulamin konkursu i wypełnij wniosek w generatorze on-line. Wyniki zostaną opublikowane na stronie internetowej rita.edudemo.org.pl do 12 września 2012 r.

Informacji na temat konkursu udziela p. Ingrid Szary,
e-mail: ingrid.szary@edudemo.org.pl 
tel.: 48 605 305 979.

Konkurs odbywa się w ramach Programu „Przemiany w Regionie” - RITA Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności. 

Źródło: ngo.pl


Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP