Polecamy
85,00 PLN

Normal 0 21 false false false PL X-NONE X-NONE... więcej >

Spotkania autorskie z Tadeuszem Chudecki i Michałem Pauli

Data dodania: 24.08.2012

Spotkania autorskie z Tadeuszem Chudecki i Michałem Pauli

Tadeusz Chudecki, aktor teatralny, filmowy i serialowy, autor dwóch książek podróżniczych „Wspaniałe podróże na każdą kieszeń, czyli Europa za 100 euro oraz Dalej w drogę. Łatwe i tanie podróżowanie po Europie, czyli wszystko
co turysta wiedzieć powinien”, odwiedził 9 sierpnia Gminną Bibliotekę Publiczną w Piekoszowie. W spotkaniu wzięło udział ponad 40 osób, które z ogromną uwagą przysłuchiwały się opowieściom autora.

Wzbogacone oryginalnym poczuciem humoru ani na chwilę nie pozwalały się nudzić. Dodatkowym urozmaiceniem spotkania była prezentacja zdjęć Tadeusza Chudeckiego, z wielu zagranicznych podróży. Ponadto obecni mogli dowiedzieć się od gościa, w jaki sposób tanio podróżować oraz porozumiewać się z innymi ludźmi w obcych krajach.


Równie ciekawie przebiegało kolejne zorganizowane spotkanie autorskie. Michał Pauli, malarz, autor książki „12 x śmierć. Opowieść z Krainy Uśmiechu” gościł w Gminnej Bibliotece 17 sierpnia. Wstrząsająca opowieść o uwięzieniu, karze śmierci, nadziei
i ułaskawieniu, przyciągnęła uwagę kilkudziesięciu osób, które z ciekawością słuchały wspomnień autora. Podczas spotkania prezentowane były także zdjęcia Michała Pauli z pobytu w Tajlandii i nie tylko.

Obaj autorzy goszczący w Bibliotece w Piekoszowie, w ramach programu „Razem czytamy więcej”, chętnie rozdawali autografy, a także robili wspólne zdjęcia z czytelnikami, dzięki czemu, niewątpliwie na długo pozostaną w ich pamięci.

Serdecznie zapraszamy na kolejne spotkania. Już 24 sierpnia do biblioteki przyjedzie Izabela Sowa („Smak świeżych malin”, „Cierpkość wiśni”, „Blagierka”), start o godzinie 17.00. Natomiast 26 sierpnia będziemy gościć Andrzeja Poniedzielskiego, autora tekstów piosenek, humorystę oraz poetę. Rozpoczęcie spotkania o godzinie 15.00.

Serdecznie zapraszamy.


Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP