Polecamy
35,00 PLN

  Materiały zebrane w tej publikacji zostały zaprezentowane podczas dwóch kolejnych... więcej >

Zmyślone bajeczne historie

Autor: Biblioteka: BIBLIOTEKA PUBLICZNA GMINY KŁODZKO Województwo: dolnośląskie
Data dodania: 28.08.2012

„Polsko-Czeskie zmyślone bajeczne historie” – to tytuł książki wydanej przez Bibliotekę Publiczną Gminy Kłodzko zs w Ołdrzychowicach Kłodzkich. Jej zawartość napisały i zilustrowały dzieci w wieku wczesnoszkolnym i szkolnym z Polski i Czech, które wzięły udział w majowym konkursie literacko-ilustratorskim, ogłoszonym w ramach:

Projektu BAJECZNE ANIMACJE KULTURALNE współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz budżetu państwa za pośrednictwem Euroregionu Glacensis w ramach Programu Operacyjnego Współpracy Transgranicznej Republika Czeska- Rzeczpospolita Polska 2007 -2013

„Przekraczamy granice”.

 

Do konkursu wpłynęło 81 prac, z tego 24 znalazły się w książce, która posiada oznakowanie ISBN. Mariola Huzar, dyrektor Biblioteki planuje zorganizowanie w miesiącu wrześniu promocji książki z udziałem autorów prac, władzami gminy oraz osobami, które przyczyniły się do jej powstania. Niebawem będzie ona również dostępna na półkach naszej sieci tj. w Bierkowicach, Jaszkowej Górnej, Krosnowicach, Ołdrzychowicach Kłodzkich, Starym Wielisławiu, Szalejowie Górnym, Wojborzu, Wojciechowicach i Żelaźnie. 

Dziś udostępniamy ją w formie elektronicznej na stronie internetowej www.bibliotekagmina.klodzko.pl

 Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP