Polecamy
47,00 PLN

Normal 0 21 false false false PL X-NONE X-NONE... więcej >

E-learning w Bibliotece Pedagogicznej w Ciechanowie

Data dodania: 05.10.2012

Biblioteka Pedagogiczna w Ciechanowie zaprasza na bezpłatny kurs typu e-learning dostępny na platformie Moodle „Metoda projektów w szkole”.

Od września 2009 r. uczniowie gimnazjów mają obowiązek udziału w realizacji co najmniej jednego projektu, ma to również wpływ na ich ocenę z zachowania oraz informację na świadectwie ukończenia gimnazjum. Kurs „Metoda projektów w szkole” przedstawia podstawy teoretyczne metody projektów, strukturę i rodzaje projektów, sposoby oceny i ewaluacji. Uzupełnienie stanowią przykłady dobrych praktyk w zakresie metody projektów z różnych przedmiotów nauczania zebrane w postaci zestawienia bibliograficznego. Celem kursu jest wsparcie nauczycieli na poszczególnych etapach pracy nad projektem, poszerzenie wiedzy i umiejętności w zakresie pracy z grupą tą metodą.

Zapraszamy również do wzięcia udziału w bezpłatnych kursach e-learningowych „Ewidencja materiałów bibliotecznych” oraz „Tworzenie prezentacji multimedialnych w programie Microsoft Office PowerPoint 2007”. Kursy adresowane są do bibliotekarzy, nauczycieli i studentów, którzy chcą doskonalić swoje umiejętności z zakresu bibliotekoznawstwa i technologii informacyjno-komunikacyjnej.

Wszystkie kursy mają charakter samokształceniowy, można z nich korzystać w czasie i miejscu dogodnym dla uczestników. Ukończenie kursu wiąże się z uzyskaniem potwierdzenia w nim udziału.

Bliższych informacji udziela Bożena Lewandowska (Dział Gromadzenia i Opracowania Zbiorów) tel. 23 672 33 77; lewandowska_bozena@poczta.onet.pl


Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP