Polecamy
Aleksander Radwański 6,00 PLN 19,00 PLN

JEŚLI:   prowadzisz samodzielnie bibliotekę lub w małym zespole nie jesteś maniakiem... więcej >

„FunEnglish w bibliotece”- kolejna edycja

Data dodania: 26.10.2012

„FunEnglish w bibliotece”- kolejna edycja

Niemal 10 tysięcy dzieci przez ostatni rok uczyło się w bibliotekach angielskiego razem z funenglish.pl. Kurs jest bezpłatnie dostępny w niemal 940 placówkach. Teraz do projektu mogą dołączyć kolejne biblioteki. Funenglish.pl to e-learningowy kurs języka angielskiego dla dzieci w wieku 6-12 lat (to uczniowie szkół podstawowych i pierwszych klas gimnazjum) – zarówno z małych miejscowości, jak i dużych miast.

Dzieciaki uczą się angielskiego w bibliotekach, bo funenglish.pl to dla nich nie tylko nauka, ale też dobra zabawa. Kurs składa się z kilkuset gier, piosenek karaoke, filmów, fotolekcji i ćwiczeń. Dzieci korzystają z niego samodzielnie – potrzebny jest im tylko komputer z dostępem do Internetu i słuchawki. Część bibliotek – żeby zachęcić uczestników kursu do systematycznej nauki – organizuje także zajęcia grupowe: wspólne śpiewanie angielskich piosenek, konkursy czy zabawy. We współpracę przy organizacji takich spotkań często angażują się szkoły, nauczyciele angielskiego czy wolontariusze.

Zapraszamy do obejrzenia filmu pt. „Rok programu Funenglish.pl w bibliotece”. W filmie wystąpiły: Katarzyna Chabło i Patrycja Kaszyńska z Biblioteki Publicznej Miasta i Gminy w Bystrzycy Kłodzkiej, Elżbieta Mostowy z Biblioteki Publicznej Miasta i Gminy w Ząbkowicach Śląskich, a także dzieci uczące się angielskiego z Funenglish.pl i ich rodzice.

Źródło: PRB


Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP