Polecamy
Katarzyna Slany 36,00 PLN

Monografia zatytułowana "Śmierć w literaturze dziecięcej i młodzieżowej" poświęcona została... więcej >

II Konkurs Reportażu Amatorskiego

Autor: Paulina Zając Biblioteka: Staromiejski Dom Kultury Województwo: mazowieckie
Data dodania: 08.11.2012

Zapraszamy serdecznie do udziału w II edycji Konkursu Reportażu Amatorskiego organizowanego przez Staromiejski Dom Kultury we współpracy z Instytutem Reportażu.

Głównym celem Konkursu jest umożliwienie twórcom amatorskim zaistnienia na polu filmowego reportażu społecznego. Inicjatywa ta jest odpowiedzią na intensywny rozwój oraz wzrost znaczenia mediów obywatelskich oraz serwisów społecznościowych, które umożliwiając komentowanie i kreowanie rzeczywistości ukazują dużą potrzebę ekspresji oraz potencjał

twórczy amatorów.

Na zgłoszenia –filmowe reportaże społeczne o tematyce społeczno-kulturalnej, w dwóch kategoriach wiekowych: „młodzież” oraz „dorośli” czekamy do 18 listopada 2012 r.

Finał – pokaz nagrodzonych reportaży, wręczeni nagród wraz z pokazem nagrodzonych materiałów oraz warsztat, dla twórców zakwalifikowanych do ścisłego finału, odbędą się w dniu 1.12.2012 w Staromiejskim Domu Kultury. Główna nagroda w każdej kategorii wiekowej wynosi 1000 zł.

Reportaże laureatów zostaną pokazane podczas „Wieczoru z nagrodzonymi” w Księgarni Instytutu Reportażu „Wrzenie Świata”, oraz podczas spotkania Dyskusyjnego Klubu Filmów Nieobecnych, Staromiejskiego Domu Kultury.

Szczegóły http://konkursreportazu.sdk.pl/


Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP