Polecamy
35,00 PLN

Publikacja obejmuje kronikarski zapis zaledwie pięcioletniego, ale jakże bogatego w wydarzenia okresu,... więcej >

Gimnastyka języka w MBP w Jaśle

Autor: Biblioteka: Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle Województwo: podkarpackie
Data dodania: 14.11.2012

16 listopada 2012 r. o 17:00 Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle zaprasza dzieci i rodziców do Poradni Językowej, działającej w ramach projektu „U-MÓWMY SIĘ NA...POLSKI!”. Spotkanie poprowadzi logopeda, pani Anna Kędzior.

Odwiedzający projektową poradnię dowiedzą się, na co zwracać uwagę w poprawnej wymowie, jak wychwytywać nieprawidłowości oraz gimnastykować buzie i języki, by rozwijały się poprawnie. Służyć temu będą językowe gry i zabawy, w których będą mogły wziąć udział zarówno mali jak i dorośli uczestnicy spotkania. Zapraszamy rodziców z dziećmi w wieku 2-7 lat.

Projekt dofinansowano ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach programu „Promocja języka polskiego”, który towarzyszy kampanii społeczno-edukacyjnej „Ojczysty – dodaj do ulubionych”.

Patronat nad projektem objęli: Burmistrz Miasta Jasła, Starosta Jasielski, Podkarpacki Wicekurator Oświaty.

Patronat medialny nad projektem sprawują: Polskie Radio Rzeszów, „Via” Katolickie Radio Rzeszów, Telewizja Jasielska, Portal terazJaslo.pl.

Partnerami projektu są:

Urząd Miasta Jasła, Powiat Jasielski, Jasielski Dom Kultury, Firma Tekpud, Młodzieżowy Dom Kultury w Jaśle, I Liceum Ogólnokształcące w Jaśle, Sielsky, Hornblend, SBP Oddział w Jaśle.


Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP