Polecamy
29,00 PLN

Normal 0 21 false false false PL X-NONE X-NONE... więcej >

XXI Targi Książki Historycznej już 29 listopada

Data dodania: 20.11.2012

XXI Targi Książki Historycznej już 29 listopada

Szanowni Państwo, przypominamy, że już 29 listopada rozpoczynają się XXI Targi Książki Historycznej w Arkadach Kubickiego na Zamku Królewskim w Warszawie. Jest to jedyna tego typu impreza w Polsce. W tym roku będzie można zapoznać się z ofertą ponad 220 wydawców książek historycznych. Będzie można również zakupić filmy i gry o tematyce historycznej i militarnej.

Nowością na Targach są wystawcy zagraniczni (Białoruś i Rosja) oraz wydawcy faksymiliów. Organizatorzy Targów przygotowali również wiele atrakcji dla dzieci (warsztaty, lekcje muzealne, gry i zabawy, czytanie baśni i legend). Wstęp na Targi i wszystkie imprezy towarzyszące jest bezpłatny.

Niestety otrzymaliśmy wiadomość, że z powodów zdrowotnych Wiktor Suworow nie przyjedzie w tym roku na Targi, co było zapowiedziane w poprzednich informacjach. Swój przyjazd potwierdził natomiast Wladimir Bieszanow, autor m.in. książki „Twierdza Brzeska”.

II Salon Bibliotek:

Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich oraz Porozumienie Wydawców Książki Historycznej organizują po raz drugi Salon Bibliotek, z udziałem Wydawnictwa Stowarzyszenia Bibliotekarzy Polskich oraz blisko 30 bibliotek z całego kraju. Z okazji XXI Targów Książki Historycznej Stowarzyszenie przygotowało drugą edycję „Katalogu publikacji historycznych bibliotek”, który prezentuje wydawnictwa o tematyce historycznej opublikowane w ostatnich latach przez biblioteki.

Na stoisku Stowarzyszenia Bibliotekarzy Polskich będzie można zakupić pozycje opublikowane przez Wydawnictwo SBP z 20% RABATEM.

Źródło: Portal księgarski


Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP