Polecamy
50,00 PLN

Publikacja Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich przeszłość i teraźniejszość 1917-2017 dokumentuje... więcej >

Zagłosuj na Miejską Bibliotekę Publiczną w Jaśle

Autor: Biblioteka: Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle Województwo: podkarpackie
Data dodania: 22.11.2012

 

Pragniemy przypomnieć, że trwa drugi etap konkursu Polski Internet na najlepsze strony internetowe w 2012 r. w którym bierze udział strona internetowa Miejskiej Biblioteki Publicznej w Jaśle. Zostaliśmy wyróżnieni zarówno przez Kapitułę Konkursu, jak też w głosowaniu Internautów a nasz serwis znalazł się wśród pięciu najlepszych stron internetowych. Serdecznie dziękujemy wszystkim naszym czytelnikom i sympatykom, których głosy zadecydowały o naszym sukcesie. Jednocześnie mamy nadzieję, że wesprzecie nas Państwo także w tym głosowaniu.

Aby oddać głos na naszą stronę internetową należy wejść na stronę konkursu www.polskiinternet.org.pl i wybrać kategorię Kultura i Sztuka. Rozrywka, następnie odnaleźć stronę mbp.jaslo.pl i kliknąć oddaj swój głos. Głosować można codziennie, oddając jeden głos z jednego adresu e-mail. Przejdź do strony głosowania:

http://polskiinternet.org.pl/glosowanieII_wyswietlanie_kategorie.php

Dodatkowo Internauci mogą oddać głos na jedną stronę spośród wszystkich stron nominowanych we wszystkich kategoriach. Otrzyma ona tytuł "Najlepsza Strona Internetowa 2012" wybrana  przez Internautów. Szczegóły znajdują się na stronie www.polskiinternet.org.pl .

Konkurs trwa do 30 listopada. Będziemy wdzięczni za codzienne głosowanie!


Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP