Polecamy
Wydawnictwo SBP 45,00 PLN

więcej >

Zakończenie II etapu konkursu „Polski Internet”

Data dodania: 03.12.2012

Zakończenie II etapu konkursu „Polski Internet”

Zgodnie z Regulaminem 30 listopada 2012 roku o godzinie 24.00 zakończył się II Etap tegorocznego konkursu „Polski Internet”, tym samym internauci zakończyli głosowanie na wybrane przez siebie strony. Głosy oddane przez Internautów w II Etapie zostaną podliczone przez system. Wyniki zostaną podane podczas Gali. Również decyzje Kapituły konkursu podane zostaną podczas Gali.

Zgodnie z Regulaminem Konkursu w każdej kategorii wybrane zostanie pięć najlepszych stron, aby ostatecznie został wyłoniony w każdej kategorii jeden Laureat i wskazane dwa wyróżnienia. Niezależnie będą Laureaci i Wyróżnieni w danej kategorii wybrani przez Internautów i Kapitułę. 

Od 3 do 7 grudnia 2012 roku Członkowie Kapituły oddadzą swoje głosy na jedną, ich zdaniem „Najlepszą Stronę Internetową” spośród tych, które z każdej kategorii zajęły I miejsce w głosowaniu Kapituły w II Etapie.

We wtorek 4 grudnia zaplanowane jest losowanie nagród dla Internautów, którzy uczestniczyli w naszych konkursach:

  • „Propozycja stron internetowych”, w którym Internauci proponowali do Konkursu „Polski Internet” strony celebrytów, sportowców, muzyków itp.
  • Głosowali na strony internetowe w I Etapie Konkursu „Polski Internet” (spośród głosujących na strony wylosowane zostaną nagrody. Lista (mail) internautów, których nie ominęło szczęście i wylosowali nagrodę podana zostanie na stronie w środę 5 grudnia).
  • Głosowali na strony internetowe w II Etapie Konkursu „Polski Internet” (spośród głosujących na strony wylosowane zostaną nagrody. Lista (mail) internautów, których nie ominęło szczęście i wylosowali nagrodę podana zostanie na stronie w środę 5 grudnia).

Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP