Polecamy
46,00 PLN 62,00 PLN

Przez warsztaty pracy z książką rozumiemy aktywne spotkania ludzi z literaturą, a jednocześnie ze... więcej >

Bezpłatne warsztaty internetowe w MBP w Jaśle

Autor: Biblioteka: Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle Województwo: podkarpackie
Data dodania: 11.12.2012

Rosnące zainteresowanie Internetem jako środkiem komunikacji, sprawiło, że do tego świata chcą przynależeć nie tylko ludzie młodzi, ale również starsi, dla których w większości jest to nowe medium technologiczne. Dzisiaj rozpoczęliśmy kurs dla osób, które chcą poznać m.in. technikę poruszania się po Internecie, założyć własną pocztę elektroniczną oraz opanować podstawowe umiejętności obsługi swojego konta.

Uczestnicy warsztatów będą poznawać także podstawowe zasady korzystania z komputera i różnych dostępnych programów, uczyć się jak przeszukiwać interesujące ich strony internetowe, bazy biblioteczne, miejskie portale informacyjne, portale urzędów lokalnych oraz bazy związane z  turystyką, edukacją, kulturą. Każda z osób będzie pracowała na „swoim” stanowisku komputerowym.

Biblioteka organizując takie warsztaty umożliwia pomoc dorosłym w kontaktach z nowoczesnymi mediami, jak również pomaga odnaleźć się w nowym dla nich świecie.

MBP organizuje warsztaty komputerowe i internetowe cyklicznie. Kolejne rozpoczną się już w styczniu 2013. Zapraszamy wszystkich chętnych – zapisy na kolejny kurs przyjmujemy do 30 grudnia 2012:

Zapisać można się osobiście w pok. 106, telefonicznie – 13 446 26 02 wew. 36 lub poprzez e-mail: biblioteka@mbp.jaslo.plPartner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP