Polecamy
23,00 PLN 38,00 PLN

Celem katalogu jest próba stworzenia podstawowego zasobu biblioteki obsługującej dzieci w wieku od 0 do... więcej >

I Twoja Biblioteka może zostać Ambasadorem PRB

Data dodania: 25.01.2013

I Twoja Biblioteka może zostać Ambasadorem PRB

W Programie Rozwoju Bibliotek uczestniczy obecnie 3327 placówek bibliotecznych. Uprawnionych do udziału bibliotek w całej Polsce jest około 6500. PRB pragnie, aby uczestników było jeszcze więcej. Jeśli masz przekonanie, że udział w Programie Rozwoju Bibliotek jest ważnym doświadczeniem i czujesz, że warto mobilizować inne biblioteki do działania, pomóż zachęcić je do zgłaszania się do naszego programu. I Ty możesz starać się o tytuł Ambasadora PRB dla swojej Biblioteki!

Wystarczy, że wymyślisz ciekawą akcję informacyjną / promocyjną na temat Programu Rozwoju Bibliotek i przeprowadzisz ją wśród wybranych bibliotek uprawnionych do udziału w III rundzie. Lista uprawnionych bibliotek dostępna jest na stronie www.biblioteki.org, w dziale III runda Programu Rozwoju Bibliotek. (Uwaga: nie muszą to być biblioteki tylko z Twojego województwa).

Forma działania jest dowolna. Akcja może być zorganizowana w internecie lub polegać na bezpośrednich spotkaniach, może opierać się na materiałach multimedialnych lub na bezpośrednich rozmowach. Wszystko zależy od pomysłów Twoich i innych osób z zespołu biblioteki. Akcja powinna odbyć się podczas rekrutacji do III rundy PRB, czyli od 28 stycznia do 11 marca 2013 roku. Potem pochwal się swoimi działaniami, wypełnij formularz konkursowy i prześlij go do nas na adres email: konkurs@biblioteki.org. Wybrane biblioteki otrzymają tytuł Ambasadora PRB, zdobędą punkty dyplomacji i wymienią je na nagrody rzeczowe!

Więcej informacji na stronie PRB.

Źródło: PRB


Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP