Polecamy
19,00 PLN 29,00 PLN

Biblioteka to dzisiaj instytucja wielowymiarowa. Z jednej strony, jak od wieków, gromadzi i... więcej >

Linia i ażur w przestrzeni

Autor: Biblioteka: Miejska Biblioteka Publiczna w Siemianowicach Śląskich Województwo: śląskie
Data dodania: 27.02.2013

Galeria Otwarta  w Miejskiej Bibliotece Publicznej  w  Siemianowicach Śląskich zaprasza serdecznie  1 marca o godz. 17.00 na wernisaż wystawy „ Linia i ażur w przestrzeni”. Autorami wystawianych prac są uczniowie  Zespołu  Szkół  Plastycznych w Katowicach  z pracowni Jacka Kicińskiego , prowadzącego pracownię rzeźby w metalu. Zapraszamy na wystawę nie tylko miłośników  metaloplastyki , ale przede wszystkim nauczycieli  plastyki z naszego miasta oraz  młodych ludzi, którzy wiążą swoją przyszłość właśnie ze sztuką, bo Zespół Szkół Plastycznych w Katowicach proponuje swoim uczniom zajęcia  nie tylko z metaloplastyki, ale także snycerstwa, jubilerstwa, technik graficznych, malarstwa.

Jego absolwenci  z powodzeniem  realizują swoje artystyczne marzenia, świetnie odnajdując się  w pracy w agencjach reklamowych, szkołach artystycznych , instytucjach kultury i wielu wielu innych. Wystawa będzie  doskonałą okazją, by porozmawiać nie tylko z kadrą pedagogiczną  Szkoły (z Panem Kicińskim na czele),  ale także uczniami i autorami prac, którzy z pewnością z  ogromną przyjemnością opowiedzą o  nauce w tej właśnie szkole.  Dużym atutem Szkoły jest jej baza , profesjonalnie wyposażone pracownie do przedmiotów artystyczno-zawodowych, sala wystawowa, basen, aule itp.

 Planowana wystawa będzie z pewnością  jedną z ciekawszych, jakie możemy gościć w murach naszej Biblioteki. Będzie ją można oglądać do końca marca br. Zapraszamy.
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP