Polecamy
Ewelina Palian-Kobiela 35,00 PLN

1024x768 Normal 0 21 false false false... więcej >

Warszawa czyta

Data dodania: 22.04.2013

Warszawa czyta

Czytanie jest najfajniejsze wtedy, gdy jest wstępem do rozmowy - już wkrótce będzie można się o tym przekonać dzięki akcji WARSZAWA CZYTA. W dniach 8-12 maja Warszawa po raz pierwszy zmieni się w czytelniczy klub dyskusyjny, a warszawiacy i warszawianki zostaną zaproszeni do licznych działań związanych z jedną konkretną książką - „Cwaniarami” Sylwii Chutnik.

Więcej informacji znajdziecie Państwo w Przewodniku dla miejskich czytelniczek i czytelników, który w formie elektronicznej jest dostępny na stronie WARSZAWA CZYTA, a w postaci drukowanej trafi do klubów dyskusyjnych, instytucji, grup i organizacji biorących udział w akcji.

Kto stoi za WARSZAWA CZYTA?

To spontaniczna akcja nieformalnej grupy miejskich czytelniczek i czytelników. Nie mamy struktury ani hierarchii, nie działamy dla zysku ani na zamówienie żadnych prywatnych czy publicznych instytucji. Jesteśmy otwarci na różne formy współpracy zarówno z instytucjami, jak i osobami fizycznymi. Może do nas dołączyć każda osoba, która lubi czytanie w mieście, czytanie o mieście, czytanie miasta oraz - przede wszystkim - dyskutowanie o czytaniu.

Napisali organizatorzy.

Jak możesz się włączyć?

  • wymyśl jakieś wydarzenie związane z „Cwaniarami” i organizuj je w ramach WARSZAWA CZYTA (debata oksfordzka? pokaz filmowy? wystawa zdjęć? turniej zapasów miejskich? wycieczka)
  • pomóż nam organizować jedno z zaplanowanych już wydarzeń (ich opis znajdziesz na fb i na stronie http://warszawaczyta.org)
  • wesprzyj finansowo organizację Warszawa Czyta poprzez portal wspieramkulture.pl: http://wspieramkulture.pl/projekt/192-Warszawa-Czyta
  • informuj jak najszerzej o naszej akcji
  • po prostu weź udział w którymkolwiek z wydarzeń - czytaj „Cwaniary” i rozmawiaj o Warszawie.

Jeśli masz pomysł i chcesz się włączyć – skontaktuj się z nami: warszawaczyta@gmail.com.

Źródło: Rynek Książki


Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP